Tapety

Tapety z naszej oferty, to wypróbowany element dekoracyjny do biura, firmy, szkoły lub instytucji publicznej. Produkcję realizujemy jedynie przy użyciu bezpiecznych, certyfikowanych i wielokrotnie nagradzanych technologii druku UVgel oraz Latex. Tapety, na których drukujemy, to sprawdzone podłoża, dedykowane do aplikacji na ściany, które znalazły uznanie naszych klientów.

Fototapety drukujemy w dowolnym rozmiarze końcowym i zazwyczaj są one podzielone na bryty z zakładką do precyzyjnej aplikacji. Jeśli interesują Cię tapety strukturalne premium imitujące strukturę piasku, canvas, betonu lub kamień, to zapytaj o ich dostępność oraz indywidualną wycenę. Sprawdź również nasz kreator tapet online na dekoala.pl.


drukowana tapeta lateksowa drukarnia tapet

Tapeta lateksowa 212g

Gładka tapeta lateksowa 212g/m2 z domieszką włókien lateksowych o lekko satynowym wykończeniu. To popularny, niskobudżetowy materiał do dekoracji ścian. Domieszka lateksu zawarta w składzie sprawia, że tapeta posiada podwyższoną odporność na rozdarcie w porównaniu do standardowych tapet papierowych.


drukowana tapeta fizelinowa standard neschen drukarnia tapet

Tapeta fizelinowa 190g

Gładka, matowa tapeta celulozowo-filzelinowa 190 g/m2 to najczęściej wybierany, standardowy materiał do druku fototapet. Jej montaż odbywa się przy zastosowaniu popularnych narzędzi do aplikacji. Klej wystarczy rozprowadzić tylko na ścianie. Tapeta szybko wysycha jest wzmocniona na rozerwanie i zarysowania oraz posiada atest PZH.


tapeta zmywalna drukarnia fototapet online na zamówienie

Tapeta fizelinowa zmywalna 350g

Gruba winylowa tapeta z powłoką pcw na podkładzie flizelinowym o gramaturze 350g/m2. Jest przeznaczona do wyklejania na ściany za pomocą standardowych narzędzi do aplikacji. Tapeta zmywalna umożliwia uzyskanie fotorealistycznej jakości wydruku i jest szybkoschnąca, a także odporna na zarysowania. Tapeta oraz posiada atest PZH.


tapeta samoprzylepna mactac ww 300 druk tapet na zamówienie drukarnia tapet

Tapeta samoprzylepna 100 mic

Tapeta samoprzylepna to biała, matowa folia dedykowana do aplikacji ściennych. Szary klej o wysokiej wstępnej sile klejenia umożliwia odpowiednią aplikację na wielu trudnych powierzchniach włączając większość rodzajów płaskich ścian, a także ścian wewnętrznych i zewnętrznych malowanych farbami zawierającymi latex, które wymagają stosowania specjalnego kleju.


tapeta tkanina samoprzylepna easystick łątwa a aplikacji tapeta drukowana na zamówienie

Tkanina samoprzylepna 145g

Tapeta tkanina samoprzylepna łatwa w naklejaniu. Formuła kleju umożliwia przyklejanie i odklejanie oraz nie pozostawia kleju na podłożu. Przeznaczona do aplikacji na ściany, meble, drzwi jako tapeta, która po zdjęciu nie niszczy powierzchni. Doskonały element dekoracji w pokojach dziecięcych i przedszkolach.