Flagi firmowe

Druk flag w dowolnym rozmiarze.

Flagi firmowe to sprawdzony sposób na promocję Twojej marki. Korzystają z nich chętnie instytucje i firmy eksponując przede wszystkim logotyp, nazwę produktu oraz najważniejsze dane kontaktowe. To standardowy element wizerunku w siedzibach organizacji publicznych. Flagi uświetniają targi, imprezy branżowe oraz obchody rocznicowe. Są często zamawiane na parady, obchody rocznicowe oraz uroczystości religijne. Świetnie sprawdzą się również podczas imprez sportowych. Flagi klubowe i kibicowskie to produkt, który często drukujemy. Inwestycje budowlane to kolejne miejsce, gdzie flagi na maszt doskonale spełniają swoje funkcje reklamowe.


flagi reklamowe w dowolnym rozmiarze

Najczęściej drukujemy flagi:

  • firmowe – z logotypem
  • reklamowe – promujące produkty i usługi
  • na targi oraz event
  • sportowe – flagi klubowe, flagi kibicowskie
  • państwowe – flagi polskie, Unii Europejskiej, innych państw świata
  • urzędowe – flagi dla miast, gmin, powiatów, etc.
  • religijne – maryjne, papieskie, kościelne, etc.
  • flagi specjalne – według indywidualnych zamówień klienta

Najpopularniejsze rodzaje wykończenia flag firmowych.

Flagi firmowe na maszt wykańczamy poprzez obszycie krawędzi i wzmocnienie taśmą poliestrową. Dla potrzeb montażu fagi mogą posiadać tunel, karabińczyki lub oczka. Możliwy jest także inny sposób wykończenia wg twojej specyfikacji. Maksymalna szerokość materiału, na którym drukujemy flagi firmowe wynosi 320 cm, a długość to max 100 mb. Większe rozmiary flag wykonujemy poprzez zszycie z kilku części.

custom compaly flag finishing types
flagi promocyjne na maszt - sposób wykończenia

Druk sublimacyjny flag reklamowych.

Drukowanie flag firmowych na maszt realizujemy przy użyciu nowoczesnej technologii sublimacyjnej. Pozwala nam to uzyskać głęboko nasycone kolory, a dzięki wygrzaniu zadrukowanej grafiki w kalandrze gwarantuje trwałość kolorystyki. Flagi firmowe są odporne na wodę i promienie UV. Najpopularniejszy materiał na którym drukujemy to flaga poliestrowa 115g. Natomiast jeśli planujesz rozwiesić swoją flagę napinając ją na stelażu lub obawiasz się silnego wiatru, to wybierz flagę perforowaną 115g. Ten surowiec pozwala na bardziej swobodny przepływ wiatru. Flagi można z powodzeniem prać w niskich temperaturach z dodatkiem łągodnych detergentów.


Wysokiej jakości flagi na maszt dostępne w korzystnych cenach.

Flagi wielkoformatowe oferowane przez SUPRAPRINT, zapewnią twojej firmie świetną reklamę. Nasze produkty wielkoformatowe stanowią skuteczny sposób na podniesienie prestiżu oraz zbudowania zaufania klientów. Flagi firmowe oferują łatwość montażu i są dostępne w atrakcyjnej cenie. Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu kilku dni roboczych.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży. Pomożemy wybrać rozwiązanie najlepsze dla twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją przygotowania plików do druku. Możesz również złożyć bezpośrednie zamówienie w naszym sklepie online Supraprint24.