Flagi firmowe

Druk flag – flagi firmowe dla firm, instytucji, na targi i specjalne zamówienia

Flagi firmowe to sprawdzony sposób przekazywania treści oraz promocji. Korzystają z nich chętnie instytucje i firmy eksponując przede wszystkim: logotyp, nazwę, informacje o ofercie, promocjach czy wybranych produktach i usługach. To standardowy element wizerunku siedziby firmy, budynku urzędu czy kościoła, uświetniający targi i imprezy branżowe oraz obchody rocznicowe.

custom compaly flag finishing types

Typy flag – produkujemy następujące flagi:

  • flagi firmowe (flagi promujące marki, produkty, usługi, eventy, targi, wydarzenia)
  • flagi państwowe (flagi polskie, Unii Europejskiej, innych państw świata)
  • flagi urzędowe (flagi miast, gmin, powiatów, etc.)
  • flagi religijne (flagi maryjne, papieskie, kościelne, etc.)
  • flagi specjalne (flagi według indywidualnych zamówień klienta)

Drukowanie flag firmowych na maszt realizujemy w nowoczesnej technologii druku sublimacyjnego na fladze poliestrowej 115g. Pozwala nam to uzyskać głęboko nasycone kolory, a dzięki wygrzaniu zadrukowanej grafiki w piecu gwarantuje trwałość kolorystyki na działania warunków atmosferycznych i promienie UV, co z kolei znacznie wydłuża żywotność flagi. Cena obejmuje wydruk flag z obszytym tunelem, wszytą taśmę wzmacniającą oraz karabińczyki średnio co 50 cm. Możliwy jest także inny sposób wykończenia wg potrzeb. Zapewniamy bardzo szybki termin realizacji – już do 3 dni roboczych.

Wysokiej jakości flagi na maszt dostępne w korzystnych cenach

Flagi wielkoformatowe reklamowe najwyższej jakości, oferowane przez naszą firmę zapewnią Twojej firmie świetną reklamę. Nasze produkty stanowią skuteczny sposób na podniesienie prestiżu firmy oraz zbudowania zaufania klientów. Flagi reklamowe oferowane przez Supraprint łatwość montażu oraz niewielka cena jednostkowa. W przypadku pytań dotyczących naszych flag reklamowych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pomożemy wybrać rozwiązanie najlepsze dla Państwa firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją przygotowania plików do druku oraz ogólnego opisu sposobu wykończenia flag reklamowych dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do przyjrzenia się przykładowym realizacjom oraz złożenie zamówienia na druk flag..


 Maksymalna szerokość flagi może wynosić 320 cm, długość do kilkunastu metrów bieżących.