Windery Alu

Trwałe flagi premium w trzech kształtach.

Windery Alu Premium charakteryzują się mocnym i stabilnym masztem flagowym. Konstrukcja z wyprofilowanego, anodowanego aluminium sprawia, że flaga jest dopasowana idealnie do kształtu oraz naciągniętą bez pomarszczeń. To zdecydowanie wyróżnia Windery Alu na tle konkurencyjnych rozwiązań. Ze względu na modułową konstrukcję masztu, która umożliwia szybki montaż i demontaż, Beachflagi Alu będą doskonałym towarzyszem podczas twoich kampanii reklamowych.


Wysokiej jakości flagi, które wyróżnia:

  • mocny maszt z anodowanego aluminium
  • stabilna konstrukcja
  • idealnie naciągnięta flaga bez pomarszczeń
  • niewielkie opakowanie do transportu
  • 3 kształty: Regular, Convex i Shark

Dostępne rozmiary:

  • SMALL 260 cm
  • MEDIUM 340 cm
  • LARGE 433 cm
Windery aluminiowe dostępne w wielu rozmiarach i kształtach

beachflag alu premium

Windery Alu to skuteczne flagi promocyjne.

Przyciągniesz uwagę swoich potencjalnych klientów przed wejściem do galerii lub salonu samochodowego, a także podczas koncertów, festiwali i event-ów. Nasze Windery Alu to również świetny towarzysz wszystkich imprez sportowych, dodają splendoru i podkreślają status wydarzenia. Beachflagi premium, to skuteczna forma reklamy zwłaszcza w warunkach zewnętrznych na plaży, stoku narciarskim i podczas imprez plenerowych.


Windery Alu to maszty z anodowanego aluminium.

Beachflagi Alu posiadają maszty flagowe wykonane na bazie anodowanych rur aluminiowych. Wyróżnia je solidna konstrukcja, niska waga oraz niewielkie wymiary po spakowaniu. Dostępne typy podstaw umożliwiają montaż w wielu miejscach, zapewniając w ten sposób optymalną ekspozycję. Dodatkowo pionowy układ grafiki wyróżnia Windery Premium spośród pozostałych nośników reklamowych – sprawia, że są łatwiejsze do zauważania. Maszty flagowe dostępne są w trzech rozmiarach S / M / L oraz trzech bezkonkurencyjnych kształtach.


Trwały druk sublimacyjny Beachflag Alu.

Flaga drukowana jest w technologii sublimacji na dzianinie poliestrowej o gramaturze 115g. Bezpośrednio po druku surowiec zostaje wygrzany w piecu. Proces ten zapewnia trwałe, nasycone kolory z mocnym przebiciem grafiki na drugą stronę tkaniny flagowej oraz gwarantuje trwałość kolorystyki na działania warunków atmosferycznych i promienie UV. Grafika może nachodzić na cały rozmiar flagi, również w miejscu masztu. Flagi do winderów zawierają obszyty tunel, wszytą taśmę mocującą i są pakowane po 1 szt w pudełka kartonowe. W przypadku bardzo silnego wiatru zdemontuj flagi, aby uchronić je przed zerwaniem. Tkaninę flagową możesz z powodzeniem prać w niskiej temperaturze i jeszcze wilgotną spowrotem zamontować na maszcie.


Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą naszych produktów wielkoformatowych. Jeśli szukasz innych rozwiązach to sprawdź także nasze Windery Lite lub Windery Alu Square. Pamiętaj o skorzystaniu ze specyfikacji przygotowania plików do druku. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie projektu, to jesteśmy gotowi, aby go dla ciebie przygotować. Możesz również złożyć bezpośrednie zamówienie w naszym sklepie online Supraprint24.


pobierz specyfikacje