Plakaty Wielkoformatowe

Druk wielkoformatowy plakatów w dowolnym rozmiarze.

Plakaty wielkoformatowe to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych w reklamie. To produkt dość często wybierany przez naszych klientów. Jego głównym atutem jest atrakcyjna cena zakupu oraz dowolny rozmiar końcowy. Dodatkowo, plakaty wielkoformatowe drukujemy już od 1 szt, dlatego nie jesteś zmuszony zamawiać więcej niż naprawdę potrzebujesz!

Nasze wydruki to ekonomiczna i cenowo dostępna forma komunikacji z klientem. Jeśli planujesz wydrukować plakaty wielkoformatowe dla swojej sieci sprzedaży, to dobrze trafiłeś! Wiele projektów, różniących się ofertą i ceną? Nie ma problemu, ponieważ nasz formularz pozwala na druk wielu grafik w ramach jednego zamówienia.

Maksymalna dostępna szerokości papieru plakatowego wynosi: 152 cm. Natomiast długość może wynosić nawet kilka metrów bieżących.Plakaty wielkoformatowe oferują wiele użytecznych zastosowań.

Dzięki najwyższej jakości druku, plakaty wielkoformatowe znajdą zastosowanie również jako element dekoracyjny w biurach. Jeśli jesteś projektantem lub organizatorem wystawy, to wydruki wielkoformatowe będą dla Ciebie dedykowanym rozwiązaniem. Plakaty informacyjne do urzędów i jednostek publicznych, to kolejne zastosowanie plakatów drukowanych na zamówienie. Szkoły i przedszkola również znajdą u nas coś dla siebie, ponieważ plakaty wielkoformatowe oprawione w ramy to wspaniałe rozwiązanie dydaktyczne.Druk plakatów wielkoformatowych przy użyciu najlepszych technologii.

W zależności od formatu i zamówionej ilości, Twoje plakaty drukujemy za pomocą 3 technologii. Każde z naszych rozwiązań oferuje głęboko nasycone kolory oraz wysoką światłotrwałość na blaknięcie. Dodatkowym atutem jest najwyższa rozdzielczość druku, która pozwala na odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów Twojego projektu. Technologie druku, z których korzystamy mają zrównoważony wpływ na środowisko oraz posiadają certyfikaty do użytku wewnątrz pomieszczeń.

  • HP Latex – bezwonny druk ekologiczny
  • Mutoh UMS – certyfikowany druk na bazie żywic
  • Led-UV – druk bez emisji substancji lotnych

Plakaty wielkoformatowe drukujemy na najpopularniejszych podłożach dedykowanych:

Papier Blueback BBS 120g

Tani, ekonomiczny papier z niebieskim spodem. Papier posiada niższy poziom bieli niż standardowe podłoża. To niskobudżetowe rozwiązanie do zastosowań krótkoterminowych.


Papier Silk Matt 200g

To podłoże przewidziane do druku większych nakładów. Jest to standardowy papier matowy o wysokim poziomie bieli. Pozwala zachować równowagę pomiędzy wysoką jakością druku, a dostępną ceną.

Papier Poster Pro 200g

Sztywny papier o powierzchni głęboko matowej. Ten sztywny papier pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty druku. Jest dedykowany dla wydruków artystycznych.


Papier Satyna 200g

Wysokiej jakości papier do zastosowań dekoracyjnych o półbłyszczącej strukturze. Chętnie wybierany na wystawy fotograficzne.


Te produkty wielkoformatowe mogą Cię również zainteresować: