Wycinanie folii samoprzylepnej

Napisy, znaki, logotypy, wzory i oznaczenia.

Folia samoprzylepna to jeden z najpopularniejszych nośników reklamowych. W naszej ofercie znajdziesz cyfrowe wycinanie folii wg wykrojnika w postaci wektorowej. To już standard jeśli chodzi o produkcję oznaczeń krótko i długo terminowych. Szyldy firmowe, oznaczenia w biurach, urzędach i uczelniach. Sekcje promocyjne w marketach spożywczych i budowlanych. Naklejki podłogowe z laminatem antypoślizgowym. Tak, to niezbędne elementy w nowoczesnej komunikacji wizualnej. Wycinanie folii samoprzylepnej pozwala na wykonanie wielu elementów graficznych w przestrzeni użytkowej.


Wycinanie folii samoprzylepnej

Plotowanie, obieranie, a na końcu folia transportowa.

Wycinanie napisów z folii samoprzylepnej to tylko początek procesu. Następnie należy usunąć zbędne elementy i wykleić całość folią lub papierem transportowym, aby umożliwić łatwą aplikację.


Szeroki wybór folii samoprzylepnych.

W naszej ofercie znajdziesz folie wszystkich wiodących producentów: Oracal, Avery, Mactac, Neschen, Intercoat, Ikonos. W zależności od przewidywanego zastosowania używamy folii monomerycznych, polimerycznych lub wylewanych. Dodatkowo folie samoprzylepne wyróżnia różna klasa kleju. Dostępne są kleje usuwalne, trwałe, kanalikowe (do wyklejania bez bąbli) oraz super mocne. Absolutnym hitem są folie typu Easy Dot z klejem w postaci kropelek. Taka formuła umożliwia plotowanie i wyklejanie folii samoprzylepnej bez błędów oraz w razie konieczności repozycjonowanie folii.


plotowanie naklejek Warszawa

Bogata gama kolorystyczna

Folie samoprzylepne do wycinania są dostępne w wielu kolorach błyszczących oraz matowych. Po za standardową paletą możesz wybierać spośród kolorów metalicznych, specjalnych oraz folii typu carbon i strukturalnych. Plotowanie na folii samoprzylepnej wymaga zastosowania folii dedykowanych.


Cyfrowe wycinanie folii samoprzylepnej.

Rozpoznawanie paserów wydrukowanych razem z projektem pozwala nam na precyzyjne wycinanie zadrukowanej folii. Dzięki tej funkcji możemy uzyskać ciekawe efekty na materiale, który został wcześniej zadrukowany. Dodatkowo mamy możliwość druku białym tuszem na folii transparentnej. To pozwala na produkcję naklejek wyklejanych od wewnętrznej strony witryny.


Najpopularniejsze typy folii samoprzylepnej do plotowania:

 • MONOMERYCZNA 2-3 lata – najpopularniejsza, standardowa folia do wyklejania płaskich powierzchni
 • POLIMERYCZNA 5-7 lat – dedykowana do powierzchni płaskich lub z niewielkimi przetłoczeniami
 • WYLEWANA 7-10 lat – to folia samochodowa do wyklejania zaokrąglonych elementów 3D
 • KANALIKOWA – folia z klejem umożliwiającym łatwe wyklejanie bez bąbli
 • EASY DOT – formuła kleju w postaci kropelek to bardzo łatwe wyklejanie i możliwość repozycjonowania
 • TRANSPARENTNA – przezroczysta folia standard lub optycznie przejrzysta
 • MROŻONA – mleczna folia częściowo przepuszczająca światło
 • TRANSLUCENTNA – folia dedykowana do podświetleń, doskonale rozprasza światło
 • BLOCKOUT – nieprzepuszczająca światła, posiada czarną warstwę od strony kleju
 • PODŁOGOWE – z laminatem antypoślizgowym klasy R9 lub R10
 • HIGH TACK / ULTRA TACK – super mocny i trwały klej na trudne powierzchnie

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta to serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży mailowo lub telefoniczne. W naszym biurze w Pruszkowie pod Warszawą czeka na ciebie wygodny parking. Na miejscu udzielimy ci również dodatkowych informacji oraz będziesz miał możliwość obejrzeć nasze rewelacyjne zadrukowane próbki materiałów. Zapraszamy również do bezpośrednich zakupów na Supraprint24.