Podłoża sztywne

W naszej ofercie znajdziesz szerokie portfolio podłoży sztywnych wykorzystywanych w produkcji grafiki reklamowej. Większość płyt wielkoformatowych drukujemy bezpośrednio z użyciem technologii UV. W przypadku grafiki narażonej na intensywne działanie mechaniczne, płyty kaszerujemy folią samoprzylepną z dodatkowym laminatem. Maksymalny format płyt jakie możemy zadrukować wynosi 300 x 200 cm. Podłoża sztywne z zadrukiem wielkoformatowym otwierają wiele możliwości w dziedzinie reklamy, designu i sztuki.


Folia twarda PVC 0,3 - 0,7 mm

Folia twarda PVC 0,3 – 0,7 mm

Arkusze z twardego pvc to zamiennik papieru bardzo często wybierany przez naszych klientów. Materiał wyróżnia regularna struktura z gładką powierzchnią oraz niska absorbcja wody. Twarda folia pvc jest elastyczna oraz odporna na działanie warunków zewnętrznych.


Folia twarda PP 0,3 - 0,7 mm

Folia twarda PP 0,3 – 0,7 mm

Folia polipropylenowa tzw. Priplak, czyli lite arkusze polipropylenowe. Jest to nowoczesne tworzywo produkowane w sposób przyjazny środowisku. Sprawdzi się jako element POS w punktach sprzedaży lub jako plakat odporny na działanie pogody.


HIPS podłoża sztywne do druku wielkoformatowego

HIPS 1 / 2 / 3 mm

HIPS to płyty z polistyrenu wysokoudarowego. Jest to sztywna, twarda i jednorodna płyta, która cieszy się nieustającym powodzeniem jako element drukowanej grafiki reklamowej POS. HIPS jest całkowicie odporny na wilgoć.


wydruk na polipropylenie kanalikowym

Polipropylen kanalikowy 3 / 5 mm

Polipropylen kanalikowy jest popularnym materiałem reklamowym, szeroko stosowanym zwłaszcza jako ekonomiczne oznakowanie reklamowe. Płyty PP są wykonane z lekkiego falistego tworzywa sztucznego, znanego również jako Kartonplast, Correx lub Akilux. Jest to niedrogi, bardzo lekki i niezwykle wszechstronny materiał.


druk na polipropylenie bąbelkowym plaster miodu 3 mm

Polipropylen bąbelkowy Akylite 3 mm

Płyty z polipropylenu o strukturze „plastra miodu„ lub bąbelkowej, to dwustronny materiał znany także jako Akyprint. Ta lekka i nowoczesna płyta to rewolucyjne rozwiązanie w zakresie drukowanej grafiki zewnętrznej.


katz display board to podłoża sztywne eco-friendly o zrównoważonym wpływie na środowisko do produkcji reklamowej

Katz Display Board 2 mm

KATZ Display to bezdrzewne płyty kartonowe, które wyróżniają się naturalnym wyglądem oraz dwustronnie powlekaną powierzchnią. KATZ to materiał, który jest zgodny z koncepcją zrównoważonego rozwoju.


dispa płyta papierowa druk wielkoformatowy standów i plakatów

Dispa 3,8 mm

DISPA to płyty produkowane w 100% z papieru. Ich niepowtarzalny wytłaczany rdzeń nadaje płytom optymalną sztywność i czyni je idealnym materiałem do krótkookresowych akcji promocyjno – reklamowych. DISPA to płyty o zrównoważonym wpływie na środowisko.


pianka prezentacyjna kappa x-foam

Pianka Kappa 3 / 5 / 10 mm

Lekkie płyty piankowe z rdzeniem z pianki poliuretanowej i okładzinami z wielowarstwowego papieru powlekanego są przeznaczone do użytku we wnętrzach. Płyta wyróżnia się sztywnością oraz niewielką masą.


spienione pcv z zadrukiem bezpośrenim UV

Spienione PCW 1 / 2 / 3 / 5 / 10 mm

Spienione PCW wyróżnia stosunkowo dobra wytrzymałość oraz odporność na warunki zewnętrzne, przy jednocześnie umiarkowanej masie. Płyty z pianki pvc doskonale spełniają swoją rolę jako sztywny i gruby materiał do druku. To surowiec ceniony w produkcji grafiki reklamowej.


wydruki na dibondzie aluminium kompozytowe podłoża sztywne multipanel acm acp board

Alu Dibond 2 / 3 / 5 mm

Płyty z aluminium kompozytowego wyróżnia wysoka trwałość, sztywność i stabilność wymiarowa. Alu Dibond to wysokiej jakości płyta przewidziana do długotrwałej eksploatacji. Aluminiowe panele kompozytowe to sprawdzony standard w produkcji reklamowej.


podłoża sztywne plexiglas transparentny szkło akrylowe płyty z plexi drukarnia wielkoformatowa druk cmyk z kolorem białym

Plexiglass 3 / 5 mm

Szkło akrylowe, czyli tak zwane plexi, pleksa, acryl lub PMMA, to podłoże o wielu zaletach i zastosowaniach. Plexiglass jest najczęściej wybierane jako podłoże do produkcji szyldów, wydruków dekoracyjnych, tabliczek informacyjnych lub reklamowych, podświetlanych kasetonów, osłon.