Druk wielkoformatowy UV na podłożach sztywnych

PCV, HIPS, PLEXI, DIBOND oraz wiele innych materiałów z zadrukiem UV.

Drukujemy na większości dostępnych podłoży płaskich stosowanych w przemyśle poligraficznym, a dedykowanych do zastosowań reklamowych, informacyjnych i dekoracyjnych. Wydruki wielkoformatowe UV znajdują zastosowanie jako elementy wykorzystywane w komunikacji wizualnej. Najlepiej sprawdzają się jako tymczasowe lub długoterminowe elementy graficzne i oznaczenia. Jeśli szukasz ciekawych możliwości na promowanie swojego produktu, firmy lub wydarzenia, to druk wielkoformatowy UV, właśnie to umożliwia. Ta technologia oferuje elastyczność i najwyższą jakość.


Różnorodność zastosowań i zalety bezpośredniego druku UV.

Drukując na podłożach sztywnych najczęściej produkujemy elementy POS, nadstawki promocyjne, toppery i hangery z dibond. Nasi klienci równie często zamawiają indywidualne znaki firmowe, szyldy z logotypami, niezbędne oznaczenia biurowe i magazynowe. Wydruki wielkoformatowe UV cieszą się dużą popularnością i znajdują zastosowanie również jako dekoracyjne grafiki ścienne do biur, instytucji i domu. Wydruki możesz zamówić w dowolnym wybranym przez Ciebie rozmiarze. Maksymalny dostępny format zadruku płyt wynosi 300 x 200 cm. Możesz wybrać nie tylko prostokątny, ale także dowolny kształt wg którego wytniemy lub wyfrezujemy Twoją grafikę – bądź kreatywny! Jeśli potrzebujesz więcej, to możemy także nawiercić otwory, podkleić tabliczki specjalną taśmą dwustronnie klejącą lub dostarczyć odpowiednie uchwyty montażowe.


Wydruki UV na dibond, pcv, hips, pet, pp i prawie na wszystkim!

Reklamowe płyty Dibond drukowane na budowę

W ofercie Supraprint znajdziesz wiele ciekawych materiałów sztywnych:


Druk wielkoformatowy UV do zadań specjalnych w Supraprint.

Wydruki UV są wyjątkowo odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego jest to idealna technologia do produkowania reklam zewnętrznych. Dzięki wysokiej rozdzielczości druku 1440 dpi z powodzeniem znajdują zastosowanie też jako grafiki do użytku wewnętrznego. Gotowe, utrwalone wydruki są na najwyższym poziomie – charakteryzują się odpowiednią intensywnością barw i nasyceniem kolorów.


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym biurem w Pruszkowie koło Warszawy albo złożenie bezpośrednio zamówienia online w naszym sklepie Supraprint24.