Wydruki UV na podłożach sztywnych

PCW, HIPS, PLEXI, DIBOND i wiele innych  podłoży z zadrukiem UV – Warszawa

Drukujemy na większości dostępnych podłoży płaskich stosowanych w przemyśle poligraficznym, a dedykowanych do zastosowań reklamowych. Nasze wydruki najczęściej znajdują zastosowanie w komunikacji wizualnej (oznaczenia, szyldy, tablice), kampaniach reklamowych (hangery, nadstawki, standy), wystawach fotograficznych oraz jako elementy wyposażenia wnętrz. Maksymalne format płyty do zadruku wynosi 250 x 300 cm, a grubość 48 mm.


Druk wielkoformatowy UV do zadań specjalnych – drukarnia UV SupraPrint

Druk wielkoformatowy UV na podłożach sztywnych w najwyższej rozdzielczości 1440 dpi. Technologia druku UV umożliwia uzyskiwanie obrazów wysokiej jakości, charakteryzujących się bardzo dobrą odpornością na ścieranie i promieniowanie UV. Najczęściej stosowanym surowcem do zadruku są płyty spienione pcw oraz płyty z twardego hips. Druk PVC znajduje zastosowanie jako szyldy reklamowe, nadstawki sklepowe i regałowe oraz wszelkiego rodzaju elementy reklamowe POS. Druk HIPS i UV można zadrukować dwustronnie, dociąć do formatu lub wg dowolnego kształtu (wykrojnika) już od 1 szt!

Wydruki UV są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu jest to idealna technologia do produkowania reklam zewnętrznych. Przygotowywanie wydruki są na najwyższym poziomie – charakteryzują się odpowiednią intensywnością barw i nasyceniem kolorów.