Tapety drukowane

Fototapety na wymiar wydrukowane wg twojego projektu.

Tapety drukujemy na podstawie dostarczonego projektu i w dowolnym rozmiarze końcowym. Drukowane tapety są wyjątkowym uzupełnieniem stylizacji wnętrz. Ten bardzo popularny element dekoracyjny potrafi pozytywnie odmienić oblicze każdego pomieszczenia. Fototapety produkujemy najczęściej dla firm, biur, szkół, przedszkoli i urzędów publicznych, ale również dla odbiorców prywatnych.Do produkcji fototapet na wymiar najczęściej wykorzystujemy poniższe surowce:

  • papier lateksowy lub tapety fizelinowe
  • dedykowane folie samoprzylepne ze specjalnym klejem „high tack”
  • tkaniny samoprzylepne, to łatwe w wyklejanie i możliwość repozycjonowania
  • tapety strukturalne, imitujące piasek lub canvas

TAPETA LATEKSOWA
Najczęściej wybieranym materiałem do druku jest papier lateksowy ze wzmocnionymi włóknami. To ekonomiczne podłoże możesz nakleić za pomocą popularnych klejów to tapet.

TAPETA SAMORZYLEPNA
Równie dużą popularnością cieszy się dedykowana folia samoprzylepna o wyjątkowo silnej adhezji wstępnej kleju, do aplikowanych powierzchni. Folie możemy dodatkowo zalaminować, a dzięki temu drukowane tapety będą zdecydowanie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej taka tapeta dobrze reaguje na przemywanie łagodnymi detergentami, a więc jest prosta w utrzymaniu czystości.

TKANINA SAMOPRZYLEPNA
Kolejna dość popularna wersja tapety jaką drukujemy, to tkanina samoprzylepna. Jej główną cechą jest wyjątkowa trwałość oraz ułatwione naklejanie bez pęcherzyków powietrza oraz możliwość repozycjonowania. Tkanina samoprzylepna to królowa tapet do krótko i średnioterminowej ekspozycji. Zwłaszcza w sieciach sprzedaży, galeriach handlowych, podczas event-ów oraz kompozycji stanowisk na expo.Najwyższej jakości ekologiczny druk lateksowy.

Druk tapet realizujemy za pomocą certyfikowanych tuszy HP Latex. Tusze te zostały przetestowane przez stosowne ośrodki certyfikujące i dopuszczone do użytku wewnątrz pomieszczeń domowych, biur jak również w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy szpitale. Druk oryginalnymi tuszami gwarantuje najszerszy gamut barwny, nasycenie oraz najwyższą światłoodporność. Grafikę fototapety dzielimy przed drukiem na węższe bryty dostosowane do szerokości surowca. Bryty nie przekraczają 130 cm szerokości i posiadają dodatkową zakładkę 2 cm na łączenie. Oprócz druku tapet realizujemy również wyklejanie dla firm i instytucji.

latex-printing-certificates

druk tapet dla biur, urzędów, szkół, przedszkoli

Przygotuj powierzchnię przed wyklejaniem.

Pamiętaj, że niezależnie od tego jak bardzo profesjonalnie wydrukujemy dla Ciebie tapetę, to bardzo ważna jest jakość aplikowanego podłoża. W większości przypadków powierzchnia powinna zostać oczyszczona i zagruntowana przed klejeniem. To zapewni długotrwałą i bezproblemową aplikację tapety dekoracyjnej. Gruntowanie to bezpieczne wyklejaneie bez niebezpieczeństwa zerwania wierzchniej warstwy farby.


Fototapety z dowolnym nadrukiem to hit home & office decor!

Fototapety na wymiar z nadrukiem sprawdzą się w niejednym wnętrzu. Doskonale prezentują się w przypadku przestrzeni biurowej, jak również w instytucjach publicznych. Mogą również z powodzeniem być ozdobą ściany w salonie, kuchni czy w przestronnej sypialni. Nasi klienci najczęściej wyklejają tapety w przedsiębiorstwach, szczególnie w pomieszczeniach reprezentacyjnych, w których prowadzone są szkolenia, spotkania biznesowe i różnego typu konferencje. Fototapety drukowane stają się tym elementem w przestrzeni, który skutecznie przyciąga uwagę, jednocześnie sprawiając, że wnętrze prezentuje się znacznie bardziej komfortowo.


SUPRAPRINT to drukarnia fototapet dekoracyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą druku wielkoformatowego na wielu podłożach reklamowych. Jeśli potrzebujesz szybkiej wyceny lub pragniesz przedyskutować szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem w Pruszkowie pod Warszawą, a także do bezpośrednich zakupów online pod adresem: Supraprint24.