Drukowane fototapety

Fototapety na wymiar dla firmy, biura, szkoły, przedszkoli i urzędów publicznych. Najwyższej jakości ekologiczny druk lateksowy.

Oferujemy produkcję fototapet w dowolnym rozmiarze końcowym. Druk realizujemy za pomocą certyfikowanych tuszy HP Latex. Tusze te zostały przetestowane przez stosowne ośrodki certyfikujące i dopuszczone do użytku wewnątrz pomieszczeń domowych, biur jak również w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy szpitale. Druk oryginalnymi tuszami gwarantuje najszerszy gamut barwny, nasycenie oraz najwyższą światłoodporność. Grafika fototapety zostaje podzielona przed drukiem na mniejsze bryty dostosowane do szerokości surowca, najczęściej około 100 cm maksymalnie 130 cm. Bryty mogą zostać wyprodukowane na ostro lub z zakładką. Oprócz produkcji realizujemy również wyklejanie tapet dla firm i instytucji.

Fototapety drukowane – produkcji wykorzystujemy najczęściej poniższe surowce:

• papier lateksowy 212g (wzmocnione włókno)
• HP wallpaper – papier z zaaplikowanym wstępnie klejem wodnym
• dedykowane folie samoprzylepne ze specjalnym klejem „High Tac”
• tapety winylowe i fizelinowe
• tapety strukturalne

Fototapety z nadrukiem – wysokiej jakości ozdoba na ścianę

Fototapety na wymiar z nadrukiem sprawdzą się w niejednym wnętrzu. Doskonale prezentują się w przypadku przestrzeni biurowej, jak i domowej. Mogą z powodzeniem być ozdobą ściany w salonie, kuchni czy przestronnej sypialni. Bardzo często wykorzystywana jest w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, szczególnie w pomieszczeniach reprezentatywnych, w których prowadzone są szkolenia, spotkania biznesowe i różnego typu konferencje. Fototapety drukowane stają się tym elementem w przestrzeni, który skutecznie przyciąga spojrzenia, jednocześnie sprawiając, że wnętrze prezentuje się znacznie bardziej przytulnie, ale też modnie.