Tapety drukowane

Fototapety na wymiar wydrukowane wg twojego projektu.

Tapety drukujemy na podstawie dostarczonego projektu i w dowolnym rozmiarze końcowym. Drukowane tapety są wyjątkowym uzupełnieniem stylizacji wnętrz. Ten bardzo popularny element dekoracyjny potrafi pozytywnie odmienić oblicze każdego pomieszczenia. Fototapety produkujemy najczęściej dla firm, biur, szkół, przedszkoli i urzędów publicznych, ale również dla odbiorców prywatnych.


kreator tapet i tkanin pesonalizowanych drukarnia tekstylna

Kreator druku tapet DEKOALA to tysiące fantastycznych, gotowych motywów, które odmienią wnętrze w Twoim biurze lub domu. Skorzystaj z naszej bogatej biblioteki i zamów druk fototapet online!


Do produkcji fototapet na wymiar wykorzystujemy certyfikowane i sprawdzone surowce:

  • tapety lateksowe i fizelinowe (non woven)
  • zmywalne tapety winylowe
  • samoprzylepne tapety z opcją laminowania
  • tkaniny samoprzylepne z klejem umożliwiającym repozycjonowanie
  • tapety strukturalne premium imitujące piasek, canvas, beton, kamień


TAPETA STANDARDOWA – FIZELINOWA LUB LATEKSOWA
To najczęściej wybierane materiały do druku standardowych tapet o gładkiej, matowej powierzchni. W swoim składzie posiadają wzmocnione włókna. To ekonomiczne podłoża, które możesz nakleić za pomocą popularnych klejów to tapet.

TAPETA SAMORZYLEPNA
Równie dużą popularnością cieszy się dedykowana folia samoprzylepna o wyjątkowo silnej adhezji wstępnej kleju, do aplikowanych powierzchni. Folie możemy dodatkowo zalaminować, a dzięki temu drukowane tapety będą zdecydowanie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej taka tapeta dobrze reaguje na przemywanie łagodnymi detergentami, a więc jest prosta w utrzymaniu czystości.

TKANINA SAMOPRZYLEPNA
Kolejna dość popularna wersja tapety jaką drukujemy, to tkanina samoprzylepna. Jej główną cechą jest wyjątkowa trwałość oraz ułatwione naklejanie bez pęcherzyków powietrza oraz możliwość repozycjonowania. Tkanina samoprzylepna to królowa tapet do krótko i średnioterminowej ekspozycji. Zwłaszcza w sieciach sprzedaży, galeriach handlowych, podczas event-ów oraz kompozycji stanowisk na expo.

TAPETY STRUKTURALNE PREMIUM
Najwyższej jakości drukowane tapety i okleiny ścienne, które pozwalają uzyskać spektakularny, wyjątkowy efekt. W naszej ofercie znajdziesz tapety o stuturze piasku, betonu, kamienia, stucco (stiuk), lnu, a także połyskujące i satynowe.Najwyższej jakości druk tapet dostępny w dwóch technologiach.

latex-printing-certificates

DRUK UVGEL
Wyjątkowo precyzyjny i trwały druk UVgel to standard w produkcji tapet. Stabilność wymiarowa brytów tapety jest uzyskana dzięki niskiej temperaturze utrwalania. Atrament UVgel posiada certyfikaty do stosowania wewnątrz pomieszczeń i w porównaniu z innymi atramentami jest wyjątkowo odporny mechanicznie. Dodatkowo, jest odporny na działanie większości rozpuszczalników, dzięki czemu nie jest wymagana laminacja tapet. Funkcja FLX pozwala na uzyskanie dodatkowego efektu lakieru wybiórczego!

DRUK LATEKSOWY
Technologia druku lateksowego została przetestowana przez stosowne ośrodki certyfikujące i dopuszczona do użytku wewnątrz pomieszczeń domowych, biur jak również w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy szpitale. Druk tuszami lateksowymi gwarantuje najszerszy gamut barwny, nasycenie oraz najwyższą światłoodporność.


druk tapet dla biur, urzędów, szkół, przedszkoli

Drukarnia tapet radzi: przygotuj powierzchnię przed wyklejaniem.

Pamiętaj, że niezależnie od tego jak bardzo profesjonalnie wydrukujemy dla Ciebie tapetę, to bardzo ważna jest jakość aplikowanego podłoża. W większości przypadków powierzchnia powinna zostać oczyszczona i zagruntowana przed klejeniem. To zapewni długotrwałą i bezproblemową aplikację tapety dekoracyjnej. Gruntowanie to bezpieczne wyklejanie bez niebezpieczeństwa zerwania wierzchniej warstwy farby.


Fototapety z dowolnym nadrukiem to kreatywna dekoracja w biurze lub Twoim domu!

Fototapety na wymiar z nadrukiem sprawdzą się w niejednym wnętrzu. Doskonale prezentują się w przypadku przestrzeni biurowej, jak również w instytucjach publicznych. Mogą również z powodzeniem być ozdobą ściany w salonie, kuchni czy w przestronnej sypialni. Nasi klienci najczęściej wyklejają tapety w przedsiębiorstwach, szczególnie w pomieszczeniach reprezentacyjnych, w których prowadzone są szkolenia, spotkania biznesowe i różnego typu konferencje. Fototapety drukowane stają się tym elementem w przestrzeni, który skutecznie przyciąga uwagę, jednocześnie sprawiając, że wnętrze prezentuje się znacznie bardziej komfortowo.


SUPRAPRINT to drukarnia fototapet dekoracyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą druku cyfrowego i druku wielkoformatowego na wielu podłożach reklamowych. Jeśli potrzebujesz szybkiej wyceny lub pragniesz przedyskutować szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem w Pruszkowie pod Warszawą, a także do bezpośrednich zakupów online pod adresem: Supraprint24.