Grafika samochodowa

Branding i reklama na pojazdach firmowych. 

Świadczymy kompletne usługi od etapu projektowania poprzez produkcję grafiki, fachowe doradztwo oraz aplikacje gotowej grafiki na pojazdach. Do produkcji grafiki samochodowej używamy jedynie surowców, które są dedykowane dla danej powierzchni, spełniają odpowiednie normy oraz zostały sprawdzone podczas naszych realizacji.


car wrapping i druk na folii wylewanej

Grafika samochodowa dla Twojej floty firmowej.

To doskonały sposób na wzmocnienie wizerunku oraz profesjonalną promocję twojej marki. Nowoczesny branding, którego nie można, nie zauważyć!


Druk najwyższej jakości na samochodowej folii wylewanej.

Druk grafiki samochodowej realizujemy za pomocą oryginalnych tuszy HP Latex oraz Mutoh UMS, które zapewniają najwyższą światłoodporność oraz wytrzymałość na działanie czynników zewnętrzych. Używane przez nas technologie druku gwarantują również najwyższą rozdzielczość 1440 dpi oraz nasycenie kolorystyczne. Kolory nie wyblakną i pozostaną żywe przez długi czas eksploatacji.


Folie samoprzylepne dedykowane do grafiki samochodowej.

  • WYLEWANE 7-10 letnie – całościowe oklejanie auta 3D lub głębokie przetłoczenia
  • POLIMERYCZNE 5-7 letnie – niewielkie przetłoczenia oraz płaskie powierzchnie
  • MONOMERY dedykowane 3-5 letnie – powierzchnie płaskie oraz mniejsze naklejki
  • SPECJALNE – chrom, carbon, strukturalne i inne

Używamy jedynie sprawdzonych folii i laminatów od wiodących producentów.

Najczęściej stosujemy folie wylewane lub polimeryczne zabezpieczone dedykowanym laminatem. Folie wylewane dedykowane są do wyklejania głębokich przetłoczeń 3D oraz całkowitej zmiany koloru auta i długiego okresu eksploatacji. Natomiast kilkuletnie folie polimeryczne znajdują zastosowanie na powierzchniach płaskich lub z niewielkim przetłoczeniem. Do powierzchni płaskich i krótkoterminowej ekspozycji stosujemy rownież jakościowe folie monomeryczne atestowane do zastosowań na karoserię pojazdów.


naklejki samochodowe z folii wylewanej

Folie samoprzylepne różnią się rodzajem zastosowanego kleju. Najczęściej wybieranym typem jest tzw. „klej kanalikowy” umożliwiający korektę naniesionej grafiki i eliminację ewentualnych niedokładności jak np. pozostające bąbelki powietrza. Odpowiednio dobrany typ folii i laminatu, jak i rodzaj zastosowanych tuszy gwarantują trwałość grafiki samochodowej przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdziesz folie renomowanych producentów: Oracal, Avery, Mactac, Arlon, Intercoat, Ikonos oraz inne marki w zależności od zapotrzebowania. Grafikę samochodową możemy również wyciąć wg dowolnego kształtu, tak aby wykleić logotypy lub obiekty graficzne. Oprócz standardowyej palety kolorystycznej są również dostępne folie specjalne takie jak carbon, chrom lub folie strukturalne.


Jeśli zainteresowała cię nasza oferta to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem sprzedaży, mailowo lub telefonicznie. Dodatkowo zachęcamy rownież do bezpośrednich zakupów na Supraprint24.