Ścianka tekstylna Lite

Lekka i łatwa w montażu ścianka reklamowa.

Nasza ścianka tekstylna Lite zaskoczy Cię dużą przestrzenią ekspozycji. W wersji XL maksymalny format grafiki wynosi aż 300 x 240 cm! Ta ścianka ekspozycyjna z powodzeniem sprawdzi się podczas wydarzeń promocyjnych: konferencji, prezentacji, eventów i targów. Grafika jest wydrukowana na wysokiej jakości materiale poliestrowym w jednym kawałku i bez widocznych połączeń. Dodatkowo ścianka reklamowa Lite jest bardzo zwarta i prosta w montażu. Konstrukcja została oparta na anodowanych elementach aluminiowych. Duży obszar grafiki oferowany przez ten system pozwala wyeksponować dowolny projekt bez kompromisów! Ścianka tekstylna Lite zdecydowanie wyróżnia się spośród innych systemów reklamowych, lekkością i szybkością montażu.


tania ścianka tekstylna Lite z zadrukiem

Ścianka ekspozycyjna Lite jest dostępna w rozmiarach:

  • S 200 x 200 cm
  • M 240 x 200 cm
  • L 240 x 240 cm
  • XL 300 x 240 cm

Wymiary opakowania: 107 x 24 x 12 cm
Waga do transportu: 10 kg


Jak wykonana jest nasza ścianka tekstylna Lite?

Foto ścianka promocyjna zawiera w zestawie: alumionowo-stalowy mechanizm, tkaninę z projektem oraz torbę transportową. Grafika jest zadrukowana przy użyciu technologii druku sublimacyjnego, co pozwala uzyskać wyjątkowo żywe i trwałe kolory. Zadrukowany materiał to Decor poliestrowy 210 g z certyfikatem trudnopalności B1. Obszyta, gotowa do montażu grafika posiada dwa tunele (na górze i na dole) gotowe do wprowadzenia aluminiowych elementów usztywniających. Boki grafiki mają podwójnie zawinięte krawędzie i wszytą taśmę rzepową do napięcia. Wszystkie elementy systemu mieszczą się w jednej, solidnej  torbie transportowej, a dzięki niskiej wadze 10 kg, ścianka tekstylna Lite nie sprawia kłopotu w transporcie.

elementy aluminiowej konstrukcji do fotościanki

W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów wielkoformatowych!

Wydrukujemy dla Ciebie prawie każdą reklamę wielkoformatową, a w szczególności: banery, tkaniny, folie samoprzylepne, płyty z pvc i dibond oraz wiele innych produktów! W przypadku pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży lub odwiedzenia naszego biura w Pruszkowie pod Warszawą. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań reklamowych dla Twojej firmy. Możesz również złożyć bezpośrednie zamówienie w naszym sklepie online Supraprint24.pobierz specyfikacje