Folia Easy Dot

Łatwe wyklejanie folii bez udziału specjalistycznej ekipy.

Rewolucyjna formuła kleju zastosowana w tej folii samoprzylepnej, pozwala na szybką aplikację bez udziału specjalistów. Nawet w przypadku dużych powierzchni, folie mogą nakleić po prostu pracownicy sklepu. Folia Easy Dot posiada specjalny klej w kształcie kropelek, który umożliwia łatwą aplikację bez błędów. Zapomnij o pęcherzykach powietrza! W przypadku pomyłki, folię można ponownie przykleić bez pogorszenia końcowego efektu. Możliwe jest jej repozycjonowanie lub w ostateczności przeniesienie w inne miejsce.


Folia Easy Dot na witryny sklepowe

Folia samoprzylepna z klejem w postaci kropelek to właśnie Easy Dot.

Jest dostępna w trzech wariantach wykończenia:

  • biała błyszcząca
  • biała matowa
  • transparentna

Wydruki na Easy Dot to grafika rekomendowana dla sieci sklepów.

Firmy które potrzebują skutecznego i uniwersalnego materiału reklamowego powinny wypróbować druk na Easy Dot! Bezbłędna aplikacja oraz bezproblemowy demontaż to cechy które wyróżniają tą folię. Jest najczęściej wybierana w przypadku regularnych kampanii reklamowych.

Folia Easy Dot w wersji z białym poddrukiem to dodatkowy atut. Pozwala na wyklejanie grafiki od wewnętrznej strony witryny! Dzięki temu reklama jest zabezpieczona przed ingerencją z zewnątrz, ale przede wszystkim aplikacja jest możliwa niezależnie od pogody.


wydruki na Easy Dot

Różne nazwy, ten sam efekt!

Folia jest aktualnie wytwarzana przez wielu producentów i występuje pod różnymi nazwami, ale charakteryzuje się podobnymi właściwościami.

  • Neschen Easy Dot
  • Drytac Spot-ON
  • Ritrama RI-DOT
  • Quick Dot

Easy Dot to folia, którą możesz nakleić na proste lub lekko zakrzywione powierzchnie.

Folia jest dedykowana do zastosowań wewnętrznych. Możemy wyciąć na niej dowolne napisy, logotypy, znaki i litery. Folia Easy Dot posiada atesty odporności ogniowej B1 i M1. Jeśli wymiary Twojego projektu przekraczają dostępną szerokość materiału, to wydruki na Easy Dot dzielimy na części z zakładką o szerokości 2 cm.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą druku na foliach oraz wycinania logotypów, znaków i napisów. Jeśli potrzebujesz szybkiej wyceny lub pragniesz przedyskutować szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także do bezpośrednich zakupów online pod adresem: Supraprint24.