Folia Easy Dot

Łatwe wyklejanie folii bez udziału specjalistycznej ekipy.

Rewolucyjna formuła kleju zastosowana w tej folii samoprzylepnej, pozwala na szybką aplikację bez udziału specjalistów. Nawet w przypadku dużych powierzchni, folie mogą nakleić po prostu pracownicy sklepu. Folia Easy Dot posiada specjalny klej w kształcie kropelek, który umożliwia łatwą aplikację bez błędów. Zapomnij o pęcherzykach powietrza! W przypadku pomyłki, folię można ponownie przykleić bez pogorszenia końcowego efektu. Możliwe jest jej repozycjonowanie lub w ostateczności przeniesienie w inne miejsce.


Folia Easy Dot na witryny sklepowe

Folia samoprzylepna z klejem w postaci kropelek to właśnie Easy Dot.

Jest dostępna w trzech wariantach wykończenia:

  • biała błyszcząca
  • biała matowa
  • transparentna

Wydruki na Easy Dot to grafika rekomendowana dla sieci sklepów.

Firmy które potrzebują skutecznego i uniwersalnego materiału reklamowego powinny wypróbować druk na Easy Dot! Bezbłędna aplikacja oraz bezproblemowy demontaż to cechy które wyróżniają tą folię. Jest najczęściej wybierana w przypadku regularnych kampanii reklamowych.

Folia Easy Dot w wersji z białym poddrukiem to dodatkowy atut. Pozwala na wyklejanie grafiki od wewnętrznej strony witryny! Dzięki temu reklama jest zabezpieczona przed ingerencją z zewnątrz, ale przede wszystkim aplikacja jest możliwa niezależnie od pogody.


wydruki na Easy Dot

Neschen Easy Dot to folia, którą możesz nakleić na proste lub lekko zakrzywione powierzchnie.

Folia jest teraz dostępna również w wersji pvc-free.


Folia jest dedykowana do zastosowań wewnętrznych. Możemy wyciąć na niej dowolne napisy, logotypy, znaki i litery. Folia Easy Dot posiada atesty odporności ogniowej B1 i M1. Jeśli wymiary Twojego projektu przekraczają dostępną szerokość materiału, to wydruki na Easy Dot dzielimy na części z zakładką o szerokości 2 cm.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą druku na foliach oraz wycinania logotypów, znaków i napisów. Jeśli potrzebujesz szybkiej wyceny lub pragniesz przedyskutować szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także do bezpośrednich zakupów online pod adresem: Supraprint24.