Napisy z folii samoprzylepnej

Hasła promocyjne, litery i logotypy z folii samoprzylepnej.

Napisy z folii samoprzylepnej to hit reklamowy o wielu uniwersalnych zastosowaniach! Doskonale spełniają swoją rolę jako komunikat na witrynie sklepowej. Sprawdzą się zarówno jako reklama krótkoterminowa, przewidziana do szybkiej i łatwej wymiany, a także jako długoterminowy element identyfikacji wizualnej. Logo, marka, brand – to grafika na folii samoprzylepnej bez której większość firm nie zbuduje skutecznej komunikacji z klientem!

Logotypy na folii to już standard, jeśli chodzi o produkcję oznaczeń firmowych. Szyldy, oznaczenia w biurach, urzędach i uczelniach. Sekcje promocyjne w marketach spożywczych i budowlanych. Tak, to niezbędne elementy w nowoczesnej komunikacji wizualnej. Litery i znaki cięte z folii samoprzylepnej pozwalają na wykonanie wielu elementów graficznych w przestrzeni użytkowej.


Kreatywna i inspirująca reklama na witrynach sklepowych?

Witryna sklepowa to wizytówka, a zarazem magnes dla potencjalnych klientów. Potrzebujesz więcej narzędzi do realizacji swoich pomysłów? Napisy z folii samoprzylepnej pomogą zaprojektować Ci oryginalną witrynę sklepową.


Szeroki wybór folii samoprzylepnych.

W zależności od przewidywanego zastosowania, logotypy i znaki wycinany na folii monomerycznej, polimerycznej lub wylewanej. W naszej ofercie znajdziesz folie wszystkich wiodących producentów. Produkujemy litery i znaki cięte z folii kolorowych, metalicznych, mlecznych, czy odblaskowych. Szukasz folii samoprzylepnej, która nie pozostawia bąbli po wyklejeniu? Nie ma sprawy mamy ją! Zamów folię z klejem kanalikowym lub easy dot.


Grafika na folii samoprzylepnej z dowolnym zadrukiem.

Jeśli twój projekt przewiduje druk grafiki, to bez problemu wykonasz to w Supraprint. Napisy z folii samoprzylepnej możemy wyciąć wg dowolnego kształtu.


Najpopularniejsze typy folii do wycinania:

 • MONOMERYCZNA 2-3 lata – najpopularniejsza, standardowa folia do wyklejania płaskich powierzchni
 • POLIMERYCZNA 5-7 lat – dedykowana do powierzchni płaskich lub z niewielkimi przetłoczeniami
 • WYLEWANA 7-10 lat – to folia samochodowa do wyklejania zaokrąglonych elementów 3D
 • KANALIKOWA – folia z klejem umożliwiającym łatwe wyklejanie bez bąbli
 • EASY DOT – formuła kleju w postaci kropelek to bardzo łatwe wyklejanie i możliwość repozycjonowania
 • TRANSPARENTNA – przezroczysta folia standard lub optycznie przejrzysta
 • MROŻONA – mleczna folia częściowo przepuszczająca światło
 • TRANSLUCENTNA – folia dedykowana do podświetleń, doskonale rozprasza światło
 • BLOCKOUT – nieprzepuszczająca światła, posiada czarną warstwę od strony kleju
 • PODŁOGOWE – z laminatem antypoślizgowym klasy R9 lub R10
 • HIGH TACK / ULTRA TACK – super mocny i trwały klej na trudne powierzchnie

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta to serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży mailowo lub telefoniczne. W naszym biurze w Pruszkowie pod Warszawą czeka na ciebie wygodny parking. Na miejscu udzielimy ci również dodatkowych informacji oraz będziesz miał możliwość obejrzeć nasze rewelacyjne zadrukowane próbki materiałów. Zapraszamy również do bezpośrednich zakupów na Supraprint24.