Informacyjne naklejki podłogowe

Chroń siebie i innych. Zachowaj dystans podczas zakupów.

Informacyjne naklejki podłogowe to praktyczne rozwiązanie dla umieszczania komunikatów i ostrzeżeń w miejscach publicznych. Naklejki przypominają o konieczności zachowania bezpiecznej odległości w czasie stanu epidemiologicznego. To rozwiązanie pomaga w skuteczny sposób zachować wymagany dystans społeczny, a dzięki temu podnieść poziom bezpieczeństwa dla klientów oraz pracowników wielu punktów użyteczności publicznej.


ostrzegawcze naklejki podłogowe

Informacyjne naklejki podłogowe to czytelny komunikat, po którym nie można przejść obojętnie.


Ostrzegawcze naklejki podłogowe sprawdzą się najlepiej w sklepach, supermarketach, urzędach, punktach obsługi klienta, placówkach medycznych i wszędzie gdzie ma miejsce wzmożony ruch konsumencki. Zabezpieczenie laminatem z certyfikatem antypoślizgowym R10 pozwala uzyskać wysoki poziom bezpieczeństwa dla tego produktu. Informacyjne naklejki podłogowe można myć z użyciem urządzeń do pielęgnacji podłóg.


naklejki podłogowe "zachowaj odległość"

Naklejki „zachowaj odległość” przypominające o konieczności dystansu w marketach i punktach sprzedaży.


Naklejki podłogowe covid drukujemy w dowolnych rozmiarach dostosowanych do potrzeb. Aplikacja naklejek jest stosunkowo prosta i może zostać wykonana przez pracowników punktu sprzedaży. Usuwanie po okresie eksploatacji nie wymaga zastosowania dodatkowych substancji niż te stosowane na codzień do pielęgnacji podłogi. Informacyjne naklejki podłogowe są przewidziane do średnio okresowej eksploatacji, a ich żywotność jest ściśle związana z intensywnością ruchu w danym miejscu. Oferujemy je w dwóch podstawowych wariantach trwałości: 1-3 miesiące lub 3-6 miesięcy.


naklejki podłogowe covid

Naklejki informacyjne są zabezpieczone strukturalnym laminatem antypoślizgowym z certyfikatem R10.


info naklejki koronawirus

Skorzystaj z naszej oferty gotowych projektów lub prześlij swoje pliki.

Aby ułatwić proces zakupu przygotowaliśmy 6 najpopularniejszych, podstawowych projektów do wykorzystania w cenie druku. Skorzystaj z nich lub prześlij swoje propozycje. Jeśli masz indywidualne potrzeby to skontaktuj się z nami! Nasze studio graficzne dostosuje projekty zgodnie z twoimi wskazówkami.

Ostrzegawcze naklejki podłogowe produkowane przez SUPRAPRINT to dodatkowa informacja w punktach handlowych. Nasze naklejki oferują łatwość montażu i są dostępne w atrakcyjnej cenie. Sprawdź także pozostałe produkty anty-covid z naszej oferty. Zapraszamy również do składania bezpośrednich zamówień w naszym sklepie online.