Informacyjne Naklejki Podłogowe

Zachowaj dystans podczas zakupów

Naklejki podłogowe w punktach sprzedaży przypominające o konieczności zachowania bezpiecznej odległości w czasie stanu epidemiologicznego. To rozwiązanie pozwala w skuteczny sposób zachować wymagany dystans społeczny, a dzięki temu podnieść poziom bezpieczeństwa dla klientów oraz pracowników wielu punktów użyteczności publicznej.


Informacyjne naklejki podłogowe to czytelny komunikat, po którym nie można przejść obojętnie.


Ostrzegawcze Naklejki Podłogowe są dedykowane do sklepów, supermarketów, urzędów, punktów obsługi klienta, placówek medycznych i wszędzie gdzie ma miejsce wzmożony ruch konsumencki. Zabezpieczenie laminatem z certyfikatem antypoślizgowym R10 pozwala uzyskać wysoki poziom bezpieczeństwa dla tego produktu.


Zachowanie odpowiedniego dystansu w marketach i punktach sprzedaży.


Rozmiary mogą być dowolnie dostosowane na potrzeb. Aplikacja naklejek na podłogę może zostać wykonana przez pracowników punktu sprzedaży. Usuwanie po okresie eksploatacji nie wymaga zastosowania dodatkowych substancji niż te stosowane na codzień do pielęgnacji podłogi. Naklejki są przewidziane do średnio okresowej eksploatacji, a ich żywotność jest ściśle związana z intensywnością ruchu w danym miejscu i zazwyczaj wynosi około kilku tygodni.


Naklejki informacyjne są zabezpieczone strukturalnym laminatem antypoślizgowym z certyfikatem R10.


Przygotowaliśmy dla Państwa 6 podstawowych projektów do wykorzystania w cenie druku, ale możliwy jest również druk z projektu dostarczonego przez klienta lub dostosowanie naszych gotowych projektów pod konkretne wymagania. Rozmiar może być dowolny.