Windery Alu Square

Trwałe flagi reklamowe w uniwersalnym kształcie.

Windery Alu Square to zdecydowany krok do przodu w reklamie typu outdoor. Duża i regularna powierzchnia flagi pozwala na umieszczenie czytelnego projektu ze wszystkimi istotnymi informacji i bez ograniczeń! Windery prostokątne to także doskonała alternatywa dla klasycznych flag reklamowych. Ze względu na modułową konstrukcję masztu, która umożliwia łatwy montaż i demontaż, Beachflagi Alu Square będą doskonałym towarzyszem podczas twoich kampanii reklamowych. Przyciągaj uwagę potencjalnych klientów na terenie inwestycji budowlanej, czy podczas otwarcia nowego sklepu. Windery Alu Square to doskonałe wsparcie reklamowe podczas koncertów, festiwali i promocji na otwartej przestrzeni.


Wyjątkowe Windery Alu Square wyróżnia:

  • mocny maszt z anodowanego aluminium
  • stabilna konstrukcja
  • idealnie naciągnięta flaga bez pomarszczeń
  • większa, regularna powierzchnia dla Twojego projektu.
  • jeden uniwersalny kształt

Dostępne rozmiary:

  • SMALL 305 cm
  • MEDIUM 365 cm
  • LARGE 400 cm
windery aluminiowe square 3 rozmiary

Beachflagi Alu Square to trwałe aluminiowe maszty.

Windery Alu Square posiadają maszty flagowe wykonane na bazie solidnych, wyprofilowanych rur aluminiowych. Wyróżnia je anodowana powierzchnia, niska waga oraz niewielkie wymiary. Dostępne typy podstaw umożliwiają montaż w wielu wybranych miejscach, zapewniając w ten sposób optymalną ekspozycję. Dodatkowo pionowy układ grafiki wyróżnia nasze beachflagi prostokątne spośród pozostałych nośników reklamowych.


beachflagi reklamowe kwadratowe

Beachflag Alu Square wspiera Twoje działania reklamowe!

W skuteczny sposób wypromuj swoją firmę podczas wydarzeń plenerowych! Nasze prostokątne windery spełniają wiele funkcji reklamowych.


Jak powstają nasze prostokątne windery?

Flaga drukowana jest w technologii sublimacji na dzianinie poliestrowej o gramaturze 115g. Bezpośrednio po druku surowiec zostaje wygrzany w piecu. Proces ten zapewnia trwałe, nasycone kolory z mocnym przebiciem grafiki na drugą stronę tkaniny flagowej oraz gwarantuje trwałość kolorystyki na działania warunków atmosferycznych i promienie UV. Grafika może nachodzić na cały rozmiar flagi, również w miejscu masztu. Flagi do winderów zawierają obszyty tunel, wszytą taśmę mocującą i są pakowane po 1 szt w pudełka kartonowe. W przypadku bardzo silnego wiatru zaleca się, aby reklamowe Windery Alu Square zostały zdemontowane. Tkaninę flagową można z powodzeniem prać w niskiej temperaturze i jeszcze wilgotną spowrotem zamontować na maszcie.


Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą naszych produktów wielkoformatowych. Jeśli szukasz innych rozwiązach to sprawdź także nasze Windery Lite lub Windery Alu. Pamiętaj o skorzystaniu ze specyfikacji przygotowania plików do druku. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie projektu, to jesteśmy gotowi, aby go dla ciebie przygotować. Możesz również złożyć bezpośrednie zamówienie w naszym sklepie online Supraprint24.


pobierz specyfikacje