Folia mrożona

Dekoracyjna folia mleczna do stylowej aranżacji.

Folia matująca na szyby jest często wykorzystywanym materiałem do subtelnej i stylowej dekoracji przestrzeni biurowych. Folia mrożona imituje efekt piaskowania i jest przeznaczona do wyklejania witryn oraz wewnętrznych szyb działowych, wygradzających pomieszczenia i korytarze. Sprawdzi się wyśmienicie w biurze, urzędzie publicznym czy klinice medycznej. Folia szroniona pozwala na zaprojektowanie ciekawej przestrzeni o subtelnym charakterze.


Wycinamy logotypy, znaki, napisy i wzory.

Folia szroniona to wdzięczny materiał w rękach projektantów wnętrz i administracji obiektów. Możesz wykleić ciekawe i fantazyjne wzory, które nawiązują stylistyką do otaczającej przestrzeni lub wykonać przegrodzenie stref z arkuszy folii wyciętych po prostu do rozmiaru szyb. Grafiki, które składają się z wielu oddzielnych elementów pokrywany folią lub papierem transportowym. Ten proces umożliwia aplikację wielu nawet skomplikowanych projektów.


wycinanie i wyklejanie folii mrożonej na witryny dla biur, firm, urzędów i szkół

Folia rozprasza i częściowo przepuszcza światło, ale nie pozwala na wgląd wewnątrz pomieszczenia.

Szroniona folia z zadrukiem

Szroniona folia z zadrukiem to gwarantowany efekt Wow!

Folia matująca na szyby z dowolnym zadrukiem wielkoformatowym, pozwala uzyskać spektakularne efekty.

Dekoracja przeszkleń w pokojach konferencyjnych i firmowych salach spotkań.

Folia mrożona to niezastąpiony element dekoracyjny w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, zwłaszcza typu „open space”.

Wyklejanie mlecznej folii mrożonej na witryny

Folia mrożona występuje w szerokościach:

106 cm / 123 cm / 137 cm / 160 cm

W naszej ofercie znajdziesz również folię szronioną barwioną w masie oraz z klejem kanalikowym, który ułatwia naklejanie bez bąbli!


Zamiast budowania tradycyjnych ścian działowych, projektanci dość często wybierają szklane przegrody. W takim miejscu pojawiają się kwestie związane z bezpieczeństwem, ponieważ szkło jest przeźroczyste. Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie folia matująca na szyby, której zastosowanie zniweluje niekorzystne zjawisko optyczne. Przestrzeń stanie się bezpieczna i elegancka, a odpowiednio zaprojektowane biuro stworzy korzystne warunki pracy.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą druku na foliach oraz wycinania logotypów, znaków i napisów. Jeśli potrzebujesz szybkiej wyceny lub pragniesz przedyskutować szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także do bezpośrednich zakupów online pod adresem: Supraprint24.