Cięcie i frezowanie reklam

Grafika reklamowa w dowolnym kształcie.

Korzystamy z rozwiązania wiodącego dostawcy systemów do cyfrowego frezowania na płytach. Cięcie i frezowanie reklam to niezbędny element procesów wykończeniowych w nowoczesnej drukarni wielkoformatowej. Dzięki temu rozwiązaniu agencje reklamowe i projektanci dysponują szerokim zakresem narzędzi kreatywnych. Mogą wykorzystać strukturę materiału, nietypowy kształt oraz zbudować ciekawą formę przestrzenną. Taki pakiet możliwości jest nieoceniony podczas tworzenia kampanii, promocji czy eventu.


cięcie i frezowanie reklam

Najczęściej wykonujemy frezowanie grafik na płytach:


Cięcie i frezowanie reklam wg wykrojnika.

Możemy precyzyjnie obrabiać większość surowców dostępnych w produkcji grafiki reklamowej. Kamera umieszczona w głowicy plotera odczytuje pasery wydrukowane razem z projektem. Rozpoznawanie optyczne markerów pozwala nam na cięcie i frezowanie zadrukowanej grafiki wg dowolnego kształtu.

Dodatkowo wielkoformatowy stół roboczy oznacza możliwość pracy z dużymi płytami. Dlatego maksymalny format obrabianego surowca wynosi: 200 x 300 cm. Ploter tnący CNC oferuje nam przemysłowe wydajności produkcyjne oraz olbrzymią elastyczność niezbędną w trakcie produkcji.

Grafiki, które tniemy i frezujemy to najczęściej reklamy wielkoformatowe. Standy postaci, ekspozytory i display’e POS, formy przestrzenne, opakowania kartonowe. Możesz również wyciąć naklejki podłogowe, drukowane tkaniny i flagi, osłony z pleksi i szyldy z dibond.


Druk wielkoformatowy na wielu podłożach.

W naszym portfolio orócz cięcia i frezowania reklam, znajdziesz większość materiałów wielkoformatowych: banery, blockout, siatki mesh, folie samoprzylepne, płyty spienione pvc, dibond, plexiglas, hips. Nasze zdolności produkcyjne pozwalają na realizację większości zamówień w najkrótszych możliwych terminach – nawet w 24h. Możemy zadrukować płyty o max. wielkości: 200 x 300 cm, a materiały z roli do szerokości 320 cm. Zamówienia dostarczamy na terenie całej Polski i Europy, ale również do wielu obiorców lokalnych. Drukujemy już od 1 szt, ale jesteśmy gotowi również na duże wyzwania i wolumeny, natomiast najważniejsze jest aby produkt, który otrzymasz spełniał po prostu Twoje oczekiwania.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą frezowanie grafik i druku wielkoformatowego na wielu podłożach wykorzystywanych w przemyśle reklamowym. Jeśli potrzebujesz szybkiej wyceny lub pragniesz przedyskutować szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem w Pruszkowie pod Warszawą, a także do bezpośrednich zakupów online pod adresem: Supraprint24.