Druk na polipropylenie kanalikowym

Skuteczna reklama na sztywnym i lekkim materiale.

Polipropylen kanalikowy jest prawdopodobnie najpopularniejszym materiałem reklamowym, szeroko stosowanym zwłaszcza jako ekonomiczne oznakowanie reklamowe. Płyty PP są wykonane z mocnego falistego tworzywa sztucznego, znanego również jako Kartonplast, Correx lub Akilux. Jest to niedrogi, bardzo lekki, trwały i niezwykle wszechstronny materiał. Druk na polipropylenie kanalikowym pozwala na produkcję taniej i funkcjonalnej reklamy. Dzięki najwyższej jakości druku bezpośredniego UV na naszych nowoczesnych ploterach możemy udowodnić, że tanie tablice reklamowe będą wyglądać atrakcyjnie oraz pozytywnie wpłyną na wizerunek Twojej firmy.


wydruk na polipropylenie kanalikowym

Reklama na polipropylenie kanalikowym. Zobacz co możemy dla Ciebie wykonać:

  • oznaczenia na ogrodzenia budowlane
  • mobilna reklama na rowerach
  • grafika promocyjna
  • szyldy
  • plakaty i urny wyborcze
  • nakładki promocyjne
  • standy
  • formy przestrzenne, kubiki
  • nadstawki i owijki paletowe

Płyty z PP komorowego

Materiał jest wyjątkowo lekki i stosunkowo sztywny. Można go nacinać powierzchniowo w celu bigowania i uzyskania form przestrzennych. Materiał jest wodoodporny. Dodatkowo ze względu na niskie koszty produkcji, płyty z polipropylenu komorowego można niewielkim kosztem wymienić bez nadwyrężania budżetu reklamowego. Druk na płytach PP to wyjątkowo ciekawa opcja druku wielkoformatowego na płytach reklamowych.


Polipropylen kanalikowy 3 mm

Polipropylen kanalikowy 3 mm
400g / m2

To najtańsza wersja tego surowca. Najczęściej wykorzystywana jako tanie panele reklamowe.

Polipropylen kanalikowy 5 mm
600g / m2

To dość sztywna płyta. Świetnie sprawdzi się jako ekonomiczna wersja tabliczek reklamowych, zwłaszcza w przypadku reklamy typu outdoor. W tym wypadku druk na polipropylenie kanalikowym oferuje całkowicie nowe rozwiązania.

Polipropylen kanalikowy 5 mm
Polipropylen plaster miodu 3 mm

Polipropylen plaster miodu 3 mm
600g / m2

To cienka, ale wyjątkowo sztywna płyta PP. Dzięki swojej strukturze świetnie sprawdza się jako element budowania form przestrzennych w reklamie. To innowacyjna płyta reklamowa o bardzo dobrych parametrach zadruku.


Bezpośredni zadruk UV na polipropylenie komorowym.

Realizujemy pełnokolorowy druk CMYK na polipropylenie kanalikowym w maksymalnej rozdzielczości 1440 dpi pozwalającej uzyskać najwyższą jakość. Wydruki są odporne na warunki zewnętrzne takie jak promieniowanie słoneczne i woda. Dodatkowo polipropylen to materiał eco-friedly bez zawartości pcv. Maksymalna wielkość arkusza wynosi 200 x 300 cm i po zadrukowaniu może zostać cyfrowo wycięta wg dowolnego kształtu na podstawie wykrojnika. Dostępne są następujące grubości: 3mm, 5 mm oraz 10 mm.


Jeśli zainteresowała cię nasza oferta druku na polipropylenie to serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży mailowo lub telefoniczne. W naszym biurze w Pruszkowie pod Warszawą czeka na Ciebie wygodny parking. Na miejscu udzielimy ci również dodatkowych informacji oraz będziesz miał możliwość obejrzeć nasze rewelacyjne zadrukowane próbki materiałów. Zapraszamy również do bezpośrednich zakupów na Supraprint24.