Druk na polipropylenie

Skuteczna reklama na sztywnym i lekkim materiale.

Polipropylen kanalikowy jest prawdopodobnie najpopularniejszym materiałem reklamowym, szeroko stosowanym zwłaszcza jako ekonomiczne oznakowanie reklamowe, które ze względu na niskie koszty można bardzo często zmieniać bez nadwyrężania budżetu reklamowego. Płyty PP są wykonane z mocnego falistego tworzywa sztucznego, znanego również jako Kartonplast. Jest to niedrogi, bardzo lekki, trwały i niezwykle wszechstronny materiał. Dzięki najwyższej jakości druku na naszych nowoczesnych ploterach płaskich LED-UV możemy udowodnić, że tanie tablice reklamowe mogą zawsze wyglądać atrakcyjnie i mieć bardzo pozytywny wpływ na wizerunek Twojej firmy.

Materiał jest wyjątkowo lekki i stosunkowo sztywny. Można go nacinać powierzchniowo w celu bigowania i uzyskania form przestrzennych. Materiał jest wodoodporny.

Oferujemy zadruk pełnokolorowy CMYK w maksymalnej rozdzielczości 1440 dpi pozwalającej uzyskać prawie fotograficzną jakość. Wydruki są odporne na warunki zewnętrzne takie jak promieniowanie słoneczne i woda. Dodatkowo polipropylen to materiał ekologiczny bez zawartości pcw. Maksymalna wielkość arkusza wynosi 200 x 300 cm i po zadrukowaniu może zostać wycięta cyfrowo wg dowolnego kształtu na podstawie wykrojnika. Dostępne są następujące grubości: 3mm, 5 mm oraz 10 mm.

Najpopularniejsze materiały reklamowe jakie wykonujemy z polipropylenu kanalikowego to:
– oznaczenia na ogrodzenia budowlane
– mobilna reklama na rowerach
– szyldy
– plakaty i urny wyborcze
– nakładki promocyjne
– standy
– formy przestrzenne, kubiki
– nadstawki i owijki paletowe