Folia One Way Vision

Perforowana folia samoprzylepna na witryny i szyby samochodowe.

Folia One Way Vision składa się z setek małych otworów pozwalających na przenikanie światła, Grafika jest doskonale widoczna na zewnątrz, a jednocześnie subtelnie zakrywa wnętrze pomieszczenia. Folia OWV umożliwia całkowite wyklejenie szyby, a dzięki perforowanej strukturze częściowo przepuszcza światło. Od strony kleju, folia posiada czarne zabarwienie. Perforowana folia samoprzylepna jest najczęściej używana do wyklejania witryn sklepowych. Możesz ją zobaczyć na szybach w restauracjach, aptekach i punktach usługowych. Z powodzeniem wykorzystasz ją również do wyklejania szyb w pojazdach komunikacji publicznej lub na autach floty firmowej.


perforowana folia samoprzylepna OWV na szyby

Dzięki drobnym, równomiernie rozmieszczonym otworom, folia oferuje doskonały efekt półprzepuszczalności światła.


One Way Vision z zadrukiem reklamowym.

Szukasz oryginalnej i trwałej reklamy? Folia One Way Vision przeznaczona jest do aplikacji na przezroczyste powierzchnie. Szyby samochodowe, witryny sklepowe, okna w budynkach biurowych, punktach usługowych lub stacjach benzynowych. Perforowana folia samoprzylepna to popularny i łatwy w aplikacji nośnik reklamowy. Profesjonalna grafika w oknie salonu piękności? Chwytliwe hasło w oknach nowo wybudowanego biurowca? Wypromuj nowy produkt i daj się zobaczyć, umieszczając folię OWV na autobusie lub w oknie lokalu, w którym znajduje się Twoja firma. Folia One Way Vision z zadrukiem to reklama, która z pewnością zainteresuje przechodniów i przyciągnie potencjalnych klientów!


folia owv na okna

Perforowana folia samoprzylepna, którą wyróżnia:

  • idealne odwzorowanie kolorów
  • łatwe naklejanie
  • częściowa przepuszczalność światła
  • doskonały efekt „widzenia w jedną stronę”
  • czarna warstwa od strony klejącej
  • dostępne szerokości: 106, 127, 137, 152 cm.

Jeśli rozmiar twojego projektu przekracza maksymalną dostępną szerokość folii, to wydruk zostanie podzielony na części z dodatkową zakładką 2 cm. Druk na folii OWV realizujemy w technologii eco-solwentowej Mutoh UMS lub HP Latex. Przy użyciu obu technologii otrzymasz wydruk najwyższej jakości. Kolory będą nasycone i odporne na blaknięcie.folia one way vision na szyby samochodowe

Popularna folia reklamowa na szyby samochodowe.

W przypadku folii na tylną szybę pojazdu zalecamy zabezpieczenie grafiki dodatkowym laminatem.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą druku na foliach oraz wycinania logotypów, znaków i napisów. Jeśli potrzebujesz szybkiej wyceny lub pragniesz przedyskutować szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także do bezpośrednich zakupów online pod adresem: Supraprint24.