Roll-up Banery

Przenośne, zwijane systemy reklamowe.

Banery Roll-up charakteryzują się nowoczesną i elegancką konstrukcją. Są powszechnie stosowane podczas konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. Nasze stojaki reklamowe są proste w montażu i demontażu po zakończeniu prezentacji. Prezentery reklamowe zapewniają doskonały i silny  przekaz marketingowy niemalże w każdym dowolnie wybranym miejscu. Po zakończonej prezentacji, czy akcji promocyjnej, grafika zwijana jest w aluminiowej kasecie i gotowa do transportu lub przechowywania. Banery Roll-up są dostępne w wielu wariantach i rozmiarach. Każdy zestaw zawiera mechanizm, wydrukowaną i zamontowaną grafikę oraz torbę transportową. Dodatkowo stojaki rollup dzięki prostej konstrukcji umożliwiają łatwą i szybką wymianę grafiki.


Skuteczne, mobilne i proste w montażu prezentery reklamowe.

W zależności od przewidywanego okresu eksploatacji oraz przeznaczenia, roll-up banery dostępne są w różnych wariantach mechanizmów oraz wielu rozmiarach grafiki. Możesz zamówić lekkie i ekonomiczne stojaki reklamowe do wewnątrz lub mocne dedykowane do użytku zewnętrznego. Wszystkie systemy są mobilne i służą do wielokrotnego użytku.

Każdy zestaw zawiera:
  • zadrukowana grafika typu Blockout
  • listwa górna zatrzaskowa
  • maszt typu bungee
  • stabilizator pozycji masztu
  • kaseta z anodowanego aluminium
  • torba transportowa

Roll-up banery Basic

Roll-up Basic

Solidne i ekonomiczne roll-upy reklamowe.

Stojaki rollup przewidziane do średniookresowej eksploatacji. Wysoka jakość wykonania połączona z ekonomiczną ceną. To rozwiązanie cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.


Dostępne rozmiary:

80 x 200 cm
85 x 200 cm
100 x 200 cm

banery Roll-up standard

Roll-up Standard

Stojaki rollup Standard to nasz hit sprzedażowy!

Ze względu na wyjątkowo wysoką jakość wykonania podzespołów, roll-up banery Standard cieszą się nieustanną popularnością. Solidna kaseta i grubo wyściełana torba transportowa gwarantują długotrwałą eksploatację.


Dostępne rozmiary:

80 x 200 cm
85 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
150 x 200 cm
200 x 200 cm

banery Roll-up standard black

Roll-up Standard Black

Kaseta lakierowana w kolorze czarnym satyna.

Ten mechanizm to brat bliźniak naszego bestsellerowego mechanizmu Standard. Ze względu na stylowy i wyróżniający się z otoczenia kolor kasety, roll-upy reklamowe Standard Black cieszą się sporą popularnością.


Dostępne rozmiary:

85 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm

prezentery reklamowe Roll-up Lux

Roll-up Lux

Stylowe prezentery reklamowe.

Design, jakość i trwałość. Roll-up Lux to klasa premium. Wykonane z materiałów najwyższej jakości. Opatentowana potrójnie mocowana górna listwa zatrzaskowa. Ekskluzywna kaseta na grafikę z dodatkowym naciągiem.


Dostępne rozmiary:

80 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
150 x 200 cm
200 x 200 cm

dwustronne roll-upy reklamowe

Roll-up baner Dwustronny

Duża pojemna kaseta na dwie zwijane grafiki. Te dwustronne roll-upy oferują dwa razy więcej miejsca na komunikację. Dzięki zastosowaniu powiększonej kasety grafika może być eksponowana z dwóch stron!


Dostępne rozmiary:

85 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
150 x 200 cm

prezentery reklamowe roll-up outdoor

Roll-up Dwustronny Outdoor

Superwytrzymałe dwustronne stojaki roll-up.

Dedykowane do użytku zewnętrznego. Posiadają powiększone stopy z otworami na dodatkowe mocowanie w gruncie za pomocą metalowych szpil. Maszt wyposażony jest w sprężynę, która umożliwia pochylanie się grafiki w przypadku sinego wiatru i w ten sposób stabilizuje cała konstrukcję. Roll-up Dwustronny Outdoor zbudowany jest z trwałych i mocnych materiałów. Stabilny, odporny na wiatr do 38 km/h. Stalowe szpile znajdują się w zestawie.


Dostępny rozmiar:

85 x 200 cm

stojaki reklamowe giant

Roll-up Gigant

Te stojaki reklamowe nie mają sobie równych!

Bezkompromisowa wysokość 3 m pozwoli ci wyróżnić się z tłumu i pokonać wszystkich konkurentów. Solidna kaseta i grubo wyściełana torba transportowa gwarantują długotrwałą eksploatację.


Dostępne rozmiary:

85 x 300 cm
100 x 300 cm
120 x 300 cm
150 x 300 cm
200 x 300 cm

W naszej ofercie posiadamy rozbudowany asortyment rozwiązań, dzięki którym możliwa jest skuteczna promocja twojej marki, produktów oraz usług. Stawiamy na eleganckie i odporne roll-upy reklamowe. Są łatwe w transporcie, nie wymagają skomplikowanych prac montażowych i można skorzystać z nich w każdym miejscu. Roll-up’y, flagi, windery oraz ścianki tekstylne oferowane przez naszą drukarnie w Pruszkowie pod Warszawą dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu lub bezpośrednich zakupów na Supraprint24.