Folia do podświetleń – Backlight – grafika podświetlana

Grafika dedykowana do kasetonów i ramek podświetlanych.

Backlity drukujemy na folii do podświetleń poliestrowej, tkaninach oraz banerach powlekanych. Dedykowane surowce doskonale rozpraszają i przepuszczają światło, zwłaszcza gdy jego strumień skierowany jest na wydruk od tyłu. Dzięki temu uzyskujemy wyraźne, żywe, soczyste kolory i mocno zaznaczone kształty, co zdecydowanie zwiększa atrakcyjność grafiki.

Grafika do podświetleń występuje pod kilkoma nazwami jako: backlit, backlight lub lightbox. Specjalny efekt nasyconych kolorów uzyskujemy poprzez podwójne nadrukowanie grafiki. Maksymalna szerokość w zależności od wybranego surowca wynosi 320 cm, a drugi bok do kilku mb.

Backlight – grafika podświetlana jest atrakcyjnym nośnikiem reklamowym, ze względu na głębokie nasycenie kolorystyczne po podświetleniu. Backlight pozwala znacznie bardziej przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów w miejscu sprzedaży i jest alternatywnym rozwiązaniem dla wyjątkowo kosztownej technologii Duratrans.

Folia do podświetleń – Backlight – najwyższa jakość

Backlighty produkujemy przy użyciu ekologicznej technologii druku lateksowego lub druku UV. Standardowe terminy realizacji nie przekraczają kilku dni roboczych. Grafika wydrukowana na tkaninie może zostać przez nas obszyta kedrem (taśma) silikonowym lub pcw o wymiarach 14 x 3 mm. Tak obszyty materiał jest wykorzystywany do systemów ram aluminiowych z grafiką napinaną. Surowce użyte do produkcji backlight-ów posiadają certyfikat trudnopalności. Technologie wykorzystane w produkcji gwarantują najwyższą odporność na blaknięcie kolorów.