Backlight grafika podświetlana

Wydruki do kasetonów i ram podświetlanych.

Backlight to wydruk na materiale, który doskonale rozprasza i przepuszcza światło. Efekt jest widoczny najlepiej po podświetleniu. Wyjątkowo nasyconą kolorystykę uzyskujemy poprzez podwójne nadrukowanie grafiki lub dodatkowy zadruk po drugiej stronie materiału. Taki proces produkcji gwarantuje wyraźne, żywe i soczyste kolory oraz mocno zaznaczone kształty. Grafika do podświetleń wygląda dzięki temu zdecydowanie bardziej atrakcyjnie. Wydruki do lightbox-ów są atrakcyjnym nośnikiem reklamowym i po prostu magnetyzują spojrzenia! Backlight przyciąga uwagę potencjalnych klientów w miejscu sprzedaży i jest alternatywnym rozwiązaniem dla kosztownej technologii Duratrans.


Backlight to grafika na różnych podłożach:

  • ekonomiczny papier citylight do krótkoterminowej ekspozycji
  • poliestrowa folia backlit do wielu zastosowań promocyjnych
  • napinane banery backlit do kasetonów i na bilbordy
  • plexi lub hips opal – mleczne, sztywne szyldy reklamowe
  • samoprzylepna folia translucentna do produkcji trwałych oznaczeń

plakaty wielkoformatowe citylight

Podświetlane plakaty na papierze Citylight.

Ten ekonomiczny surowiec jest bardzo popularny zwłaszcza w przypadku druku plakatów wielkoformatowych dedykowanych do kampanii krótkoterminowych

banery wielkoformatowe backlit

Banery backlit z zadrukiem.

Ten dość popularny baner reklamowy najlepiej sprawdza się w napinanych kasetonach do podświetleń. Wyjątkowo wytrzymały i dostępny w wielkoformatowych rozmiarach sprawdzi się w przypadku reklamy outdoor.

wydruki do lightbox do perfumerii i salonów sprzedaży alko

Folia backlight dla perfumerii i salonów sprzedaży alkoholi.

Wydruki do lightbox na folii poliestrowej to wyjątkowy hit naszej sprzedaży. Ta uniwersalna grafika do podświetleń jest łatwa w montażu i demontażu. Oferuje najwyższą rozdzielczość druku porównywalną z Duratrans!

grafika do podświetleń w lodówkach i chłodziarkach na napoje

Grafika do podświetleń w chłodziarkach na napoje.

Backlight to lodówek przemysłowych drukujemy najczęściej dla stacji benzynowych i dużych sieci sprzedaży. Matriał do druku to najczęściej translucentny hips lub plexi opal.

grafika napinana smart aluframe

Napinane banery tekstylne do ram aluminiowych.

Grafika do Aluframe drukowana jest na materiale tekstylnym i obszyta płaskim kedrem. Ramy aluminiowe tzw „smart” są popularne w sieciach sprzedaży ze względu na łatwą instalację oraz spektakularny efekt reklamowy!


Grafika do podświetleń z zadrukiem najwyższej jakości!

Backlight produkujemy przy użyciu ekologicznej technologii druku lateksowego lub druku UV. Standardowe terminy realizacji nie przekraczają kilku dni roboczych. Grafika wydrukowana na tkaninie może zostać przez nas obszyta kedrem silikonowym 14 x 3 mm. Tak obszyty materiał jest wykorzystywany do systemów ram aluminiowych z grafiką napinaną. Technologie wykorzystane w produkcji gwarantują najwyższą odporność na blaknięcie kolorów. Nie czekaj i po prostu zamów online wydruki backlight w naszym sklepie internetowym Supraprint24.