Naklejki drukowane

Etykiety samoprzylepne w dowolnym kształcie i nakładzie.

Specjalizujemy się w ekspresowym druku cyfrowym na papierach i foliach samoprzylepnych. Dla Ciebie wydrukujemy etykiety samoprzylepne, które spełniają funkcje informacyjne, promocyjne oraz dekoracyjne. Właściwie zaprojektowane i wydrukowane naklejki stanowią nieodzowny element skutecznej komunikacji wizualnej. Sprawdzą się w przypadku oznakowania wielu produktów. Naklejki są drukowane w dowolnych nakładach i ekspresowych terminach!

Przetwory owocowe i miody z własnej pasieki? Nowa linia kosmetyków? Napoje, wina i piwa regionalne? Tak, profesjonalne etykiety samoprzylepne zdobędą zaufanie i pozyskają nowych klientów dla Twoich rewelacyjnych produktów. Jeśli potrzebujesz wydrukować naklejki z indywidualną grafiką, to po prostu trafiłeś pod właściwy adres!


Drukowane naklejki i etykiety produktowe, takie jakich potrzebujesz!

Technologia, przy użyciu której realizujemy druk cyfrowy naklejek sprawia, że produkcję wykonamy wg Twoich potrzeb, nawet w przypadku niskich nakładów. Jesteśmy w stanie wydrukować naklejki o naprawdę niewielkim rozmiarze, nawet o średnicy 1 cm! Naklejki są drukowane i wycinanie wg dowolnego kształtu realizujemy cyfrowo, dlatego nie jesteś obciążony dodatkowym kosztem wykonania tradycyjnego wykrojnika.

Duża liczba projektów? Nie ma problemu! Możesz zrealizować wiele krótkich serii opartych na różnorodnych projektach wciąż w tym samym budżecie. Kody kreskowe, QR kody lub etykiety samoprzylepne ze zmiennymi danymi? Oczywiście wykonamy je, ponieważ personalizacja jest bez problemu dostępna dla technologii druku cyfrowego.


Druk przy użyciu białej farby na etykietach transparentnych.

Oprócz standardowej palety CMYK, naklejki drukujemy także białą farbą. Taka opcja umożliwia nam druk na foliach przeźroczystych. Podłoża do których dedykowane są nasze etykiety to: karton, plastik, metal, szkło, płyty meblowe, powierzchnie lakierowane.

W naszej ofercie znajdziesz następujące materiały samoprzylepne:
  • papier samoprzylepny błyszczący
  • papier samoprzylepny matowy
  • folia samoprzylepna błyszcząca
  • folia samoprzylepna matowa
  • transparentna folia samoprzylepna

Ekspresowy druk cyfrowy naklejek w najwyższej jakości.

Głębokie nasycone kolory, wysoka rozdzielczość oraz brak wyczuwalnej warstwy toneru to cechy, które wyróżniają tą technikę druku spośród innych. Dzięki zaawansowanym farbom HP Electroink, z powodzeniem drukujemy na papierach i foliach samoprzylepnych. Farby są atestowane do użytku na opakowaniach spożywczych. Nie bez powodu druk HP Indigo określany jest mianem cyfrowego offsetu!


Jeśli szukasz innych produktów samoprzylepnych to sprawdź również:


Ekspresowy druk naklejek jest dla Was dostępny w naszej drukarni w Pruszkowie pod Warszawą z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem. Jeśli potrzebujesz szybkiej wyceny lub pragniesz przedyskutować szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także do bezpośrednich zakupów online pod adresem: Supraprint24.