Osłona roll-up

Transparentna wysuwana przegroda w ekonomicznej cenie.

Osłona roll-up to idealne rozwiązanie na tymczasową przezroczystą przegrodę w biurze, sklepie, salonie fryzjerskim, salonie kosmetycznym i wielu miejscach użyteczności publicznej. Działa prewencyjnie ograniczając bezpośredni kontakt. Ścianka ochronna rollup jest bardzo prosta w instalacji i mobilna. Można ją w każdej chwili przestawić w inne miejsce lub zwinąć, a w razie potrzeby spakować do torby transportowej. Nie ogranicza miejsca na biurku. Rollup przeźroczysty oferuje dużą powierzchnię przegradzającą. Ze względu na atrakcyjną cenę zakupu jest ekonomiczną alternatywą dla osłony z plexiglas.


Osłona roll-up tworzy barierę pomiędzy użytkownikami i ogranicza kontakt kropelkowy.

ścianka ochronna rollup do salonu fryzjerskiego

Rollup przeźroczysty to lekka, ale stabilna i sprawdzona konstrukcja z możliwością zadruku osłony.

Materiał bariery jest wykonany z elastycznej folii PET o grubości 175 mic i wysokiej przezroczystości. Folię można przemywać roztworem alkoholu lub łagodnym detergentem. Nasza ścianka ochronna rollup jest lekka, ale bezpieczna i posiada dostateczną stabilność. Dla firm zainteresowanych wykonaniem dodatkowego oznaczenia oferujemy zadruk transparentnej osłony. Najczęściej jest to logotyp, ostrzeżenie lub element dekoracyjny.

Ścianka ochronna rollup dostępna jest w szerokościach:
80 | 85 | 100 | 120 cm
Wysokość: 200 cm


przenośna ścianka ochronna

Ekonomiczna, przenośna osłona roll-up.

Przezroczysta osłona antywirusowa jest mobilna oraz łatwa w montażu, a przede wszystkim niedroga. Zestaw zawiera:

  • aluminiowa konstrukcja na osłonę
  • aluminiowy wspornik typu „bungee”
  • przezroczysta przesłona z folii PET
  • torba transportowa

Mechanizm dostępny również w kolorze czarnym.

Dla szerokości 85, 100, 120 cm dostępne są mechanizmy w całości polakierowane w kolorze czarnym satyna. Te wyjątkowe kasety powodują, że przenośna ścianka ochronna wygląda po prostu stylowo!


Kaseta mechanizmu została wykonana z aluminium. Dwie wysuwane nóżki gwarantują stabilność. W komplecie znajduje się także torba transportowa. Osłona antywirusowa przezroczysta wyróżnia się wielkoformatowym rozmiarem, który będzie skutecznie wydzielać między sobą porządane strefy. Ścianka ochronna rollup stoi bezpośrednio na podłodze więc nie ogranicza ona miejsca na biurku.

Rollup przeźroczysty produkowany przez SUPRAPRINT, zapewnia podstawową barierę higieniczną. Nasza ścianka ochronna rollup oferuje łatwość montażu i jest dostępna w atrakcyjnej cenie. Sprawdź także pozostałe produkty anty-covid z naszej oferty. Zapraszamy również do składania bezpośrednich zamówień w naszym sklepie online.