Naklejki podłogowe

Reklama, po której nie przejdziesz obojętnie!

Naklejki podłogowe można zaaplikować w wielu, również niestandardowych miejscach. Ciągi komunikacyjne, hale i magazyny to strefy, w których naklejki doskonale spełnią swoją funkcje informacyjno-reklamową. Jeśli planujesz krótko lub średnio terminową kampanię promocyjną to właśnie produkt dla Ciebie. Jego zaletą jest łatwy sposób aplikacji niewymagający specjalnych umiejętności. Naklejki podłogowe są zabezpieczenie laminatem z atestem R10. Laminat pozwala uzyskać wysoki poziom bezpieczeństwa dla tego produktu. Naklejki antypoślizgowe możemy wyciąć wg regularnego lub dowolnego kształtu.


druk naklejek podłogowych na imprezy sportowe

Naklejki z laminatem podłogowym na imprezy sportowe i eventy.

Tak, to świetny wybór zwłaszcza, jeśli w expresowym tempie musisz wykonać oznakowanie na potrzeby eventu, a następnie wszystko sprawnie zdemontować!


Zamów naklejki z laminatem podłogowym wykonane wg Twoich wymagań.

Naklejki podłogowe z naszej podstawowej oferty są dedykowane do zastosowań wewnętrznych. Pamiętaj, aby podłoże do aplikowania naklejek było gładkie (terakota lub posadzki przemysłowe). Powinno zostać oczyszczone przed wyklejaniem. Trwałość naklejek jest ściśle związana z ruchem w danym miejscu wyklejenia. Dlatego w zależności od wybranej wersji, wynosi średnio 1-3 lub 3-6 miesięcy przy normalnym trybie eksploatacji. Naklejki z laminatem podłogowym można czyścić przy użyciu standardowych maszyn myjących do posadzek, używanych np. w marketach.


Naklejki do specjalnych zastosowań.

Jeśli standardowe naklejki nie spełniają Twoich wymagań, to spytaj również o naklejki podłogowe przewidziane do specjalnych zastosowań. Naklejki na porowate, betonowe powierzchnie lub naklejki na asfalt to również produkty, które mamy w naszej ofercie. Szukasz specjalnych naklejek na wykładziny dywanowe, dedykowanych do supermarketów lub do biur? Nie ma problemu, możemy je dla Ciebie wydrukować!


ostrzegawcze naklejki podłogowe

Naklejki podłogowe do marketów i sieci sprzedaży.

Nasza podstawowa oferta obejmuje dwa warianty wytrzymałości naklejek, które są średnio szacowane na:

1-3 miesiące
3-6 miesięcy

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta druku naklejek podłogowych to serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży mailowo lub telefoniczne. W naszym biurze w Pruszkowie pod Warszawą czeka na Ciebie wygodny parking. Na miejscu udzielimy ci również dodatkowych informacji oraz będziesz miał możliwość obejrzeć nasze rewelacyjne zadrukowane próbki materiałów. Zapraszamy również do bezpośrednich zakupów na Supraprint24.