Windery Lite

Najpopularniejsze flagi promocyjne.

Reklamowe Windery Lite to powiew świeżości dla wizerunku twojej firmy. Nasze przenośne flagi reklamowe to doskonała alternatywa dla klasycznych flag na maszt. Ze względu na modułową konstrukcję masztu, która umożliwia łatwy montaż i demontaż, beachflagi Lite będą doskonałym towarzyszem podczas twoich kampanii reklamowych. Przyciągniesz uwagę swoich potencjalnych klientów przed wejściem do sklepu czy restauracji. Nasze flagi to doskonały drogowskaz podczas koncertów, festiwali i promocji na otwartej przestrzeni. To również sprawdzony towarzysz wszystkich imprez sportowych, dodaje splendoru i podkreśla status wydarzenia. Tanie Windery Lite, to efektowna forma reklamy zwłaszcza w warunkach zewnętrznych na plaży, stoku narciarskim i różnego rodzaju imprezach plenerowych.


Ekonomiczne flagi, które wyróżnia:

  • elastyczna końcówka masztu
  • lekka konstrukcja
  • niska waga
  • niewielkie opakowanie do transportu
  • 2 kształty: Regular i Drop

Dostępne rozmiary:

  • SMALL 260 cm
  • MEDIUM 310 cm
  • LARGE 410 cm

Windery Lite to aluminiowe maszty z elastyczną końcówką.

Beachflagi Lite posiadają maszty flagowe wykonane na bazie lakierowanych rur aluminiowych. Wyróżnia je elastyczna końcówka masztu, wyjątkowo niska waga oraz niewielkie wymiary po spakowaniu. Dostępne typy podstaw umożliwiają montaż w dowolnie wybranym miejscu, zapewniając w ten sposób optymalną ekspozycję. Dodatkowo pionowy układ grafiki wyróżnia nasze tanie windery spośród pozostałych nośników reklamowych i sprawia, że są łatwiejsze do zauważania.


Drukarnia sublimacyjna winderów.

Flaga drukowana jest w technologii sublimacji na dzianinie poliestrowej o gramaturze 115g. Bezpośrednio po druku surowiec zostaje wygrzany w piecu. Proces ten zapewnia trwałe, nasycone kolory z mocnym przebiciem grafiki na drugą stronę tkaniny flagowej oraz gwarantuje trwałość kolorystyki na działania warunków atmosferycznych i promienie UV. Grafika może nachodzić na cały rozmiar flagi, również w miejscu masztu. Flagi do winderów zawierają obszyty tunel, wszytą taśmę mocującą i są pakowane po 1 szt w pudełka kartonowe. W przypadku bardzo silnego wiatru zaleca się, aby reklamowe Windery Lite zostały zdemontowane. Tkaninę flagową można z powodzeniem prać w niskiej temperaturze i jeszcze wilgotną spowrotem zamontować na maszcie.


Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą naszych produktów wielkoformatowych. Jeśli szukasz innych rozwiązach to sprawdź także nasze Windery Alu lub Windery Alu Square. Skorzystaj ze specyfikacji przygotowania plików do druku winderów Lite. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie projektu, to jesteśmy gotowi, aby go dla ciebie przygotować. Możesz również złożyć bezpośrednie zamówienie w naszym sklepie online Supraprint24.


pobierz specyfikacje