Folia magnetyczna


mata magnetyczna z nadrukiem

Folia magnetyczna 0,6 mm

Gruba mata magnetyczna pvc o brązowym lub białym matowym wykończeniu powierzchni. Dedykowana do aplikacji na podłożach metalizowanych. Ze względu na wyższą siłę przyciągania najczęściej znajduje zastosowanie w produkcji większych formatów grafiki. Może być stosowana na zewnątrz. Mata magnetyczna jest chętnie wybierana do produkcji grafik na pojazdy oraz łatwo wymienialnych komunikatów reklamowych na regałach POS, elementach ekspozycyjnych oraz jako materiał dydaktyczny.


mata magnetyczna z nadrukiem

Folia magnetyczna 0,4 mm

Folia PVC z podkładem magnetycznym o brązowym lub białym matowym wykończeniu powierzchni. Dedykowana do aplikacji na podłożach metalizowanych. Ze względu na wyższą siłę przyciągania mata magnetyczna najczęściej znajduje zastosowanie w produkcji większych formatów grafiki. Chętnie wybierana do produkcji grafik na pojazdy oraz łatwo wymienialnych komunikatów reklamowych na regałach POS, elementach ekspozycyjnych oraz jako materiał dydaktyczny.


Papier magnetyczny 668 g/m2

Unikalne połączenie papieru powlekanego i warstwy magnetycznej. Papier magnetyczny Magnecote występuje w maksymalnym formacie 320 x 460 mm oraz grubości 330 mic. Będzie idealnym rozwiązaniem do druku magnetycznych grafik, które zawierają drobne elementy i niewielkie, trudnoczytelne czcionki.