Backlit

Druk grafiki na backlit umożliwia tworzenie wyjątkowych i atrakcyjnych komunikatów reklamowych przeznaczonych do umieszczenia w kasetonach podświetlanych. Backlit to translucentny rodzaj nośnika, który charakteryzuje się zdolnością do przepuszczania światła, dzięki czemu drukowane obrazy stają się jasne i wyraziste, gdy zastaną podświetlone od tyłu. Druk grafiki podświetlanej na backlight to metoda promocji, która skutecznie przyciąga uwagę odbiorcy. Grafika podświetlana to soczyste i głęboko nasycone kolory gwarantujące najwyższą jakość druku.


folia backlit do podświetleń

Backlit folia 210 mic

Sztywna, folia polietylenowa Backlit 210 mic to materiał najczęściej wybierany do produkcji grafiki podświetlanej. Charakteryzuje się translucentną strukturą powierzchni dzięki czemu po podświetleniu od tyłu idealnie rozprasza źródło światło. Specjalny tryb zadruku powoduje, że podświetlone barwy są wyjątkowo intensywne.


baner powlekany 510g/m2

Backlit baner 510g

Mleczny, wysokiej jakości baner PCV przeznaczony do druku grafiki podświetlanej, która jest dedykowana do ekspozycji w warunkach zewnętrzych. Charakteryzuje się translucentną strukturą powierzchni dzięki czemu po podświetleniu od tyłu idealnie rozprasza źródło światło. Materiał może zostać zadrukowany w trybie jednostonnym lub ze specjalnym dodatkowym poddrukiem od strony podświetlanej co pozwala uzyskać efekt „day & night”.


samba backlight

Backlit Samba 195g

Tkanina poliestrowa powleczona warstwą PVC dedykowana do produkcji grafiki podświetlanej w kasetonach. Charakteryzuje się translucentną strukturą powierzchni dzięki czemu po podświetleniu od tyłu idealnie rozprasza źródło światła. Specjalny tryb zadruku powoduje, że podświetlone barwy są wyjątkowo intensywne. Backlit Samba to materiał często wykorzystywany do ekspozycjii w profilach aluminiowych typu „smart alu frame”. Montaż odbywa się za pomocą doszytej taśmy silikonowej tzw. kedra.


HIPS Opal 2 mm

HIPS Opal to translucentna płyta z polistyrenu wysokoudarowego. Jest to sztywna, twarda i jednorodna płyta, która cieszy się nieustającym powodzeniem jako element drukowanej grafiki reklamowej POS. HIPS Opal jest całkowicie odporny na wilgoć.


Plexiglass Opal 3 mm

Mleczne szkło akrylowe, czyli tak zwane plexi, pleksa, acryl lub PMMA, to podłoże o wielu zaletach i zastosowaniach. Plexiglass w wersji Opal to translucentna płyta najczęściej wybierana jako podłoże do produkcji podświetlanych szyldów, wydruków backlight, tabliczek informacyjnych lub reklamowych, frontów do podświetlanych kasetonów.