Banery Blockout

Blockout to banery z blokadą prześwitywania przeznaczone do zadruku dwustronnego. Ze względu na swoje właściwości, czyli ciemną warstwę znajdującą się wewnątrz banera, najczęściej znajdują zastosowanie w produkcji reklam wielkoformatowych. Formuła „stoplight” zapewnia dobrą widoczność drukowanej grafiki po obu stronach, co wyróżnia blockout spośród pozostałych materiałów banerowych.

Banery dwustronne blockout są często wykorzystywane jako grafiki promocyjne w kampaniach reklamowych. Mogą być stosowane jako wielkoformatowe drukowane banery na rusztowania lub dwustronne flagi do montażu na latarniach wzdłuż ciągów komunikacyjnych. Sprawdzą się również jako flagietki i szarfy sklepowe zawieszane wzdłuż półek sklepowych. Często są również używane jako materiał do druku roll-up, który jest popularnym mobilnym nośnikiem eventowym. Sprawdź rownież naszą ofertę druku blockout na Supraprint24.


baner blockout 440g/m2

Baner blockout 440g

Baner blockout PVC 440g/m2 to materiał dedykowany do druku dwustronnego. Posiada delikatną warstwę powierzchnię i najczęściej jest wykorzystywany do produkcji stojaków roll-up, flagietek, szarf oraz wielkoformatowych plakatów dwustronnych.


baner blockout 650g/m2

Baner blockout 610g

Gruba i mocna plandeka winylowa przewidziana do zadruku dwustronnego. Wewnętrzna warstwa blokująca prześwitywanie zapewnia produkcję grafiki, która sprawdzi się w każdych warunkach, zwłaszcza w przypadku zastosowań zewnętrznych. Dzięki wzmocnionej odporności na rozdarcie, blockout 610g jest przewidziany do długookresowej ekspozycji.


stoplight poliester rollup 240 mic

Stoplight poliester 240 mic

Te wysokiej jakości cienki, ale sztywny blockout poliestrowy posiada gładką, matową powierzchnię, Najczęściej znajduje zastosowanie do druku grafiki w banerach wolnostojących typu roll-up. Po zaaplikowaniu błony dwustronnie-klejącej świetnie sprawdza się jako naklejka dwustronna na witryny. Największą zaletą tego blockout-u, oprócz warstwy blokującej prześwitywanie, jest relatywnie sztywna struktura. Dzięki niej Stoplight Poliester nie zawija się na krawędziach i tworzy płaską powierzchnię do ekspozycji drukowanej grafiki.


dzianina smart frame blackback do ramek alu frame obszywanych uszczelką silikonową

Blackback Decor 270g

Wysokiej jakości dzianina poliestrowa w kolorze białym, która posiada charakterystyczny czarny rewers. Blackback doskonale nadaje się do zastosowań wymagających blokowania  światła. To materiał do druku niezwykle trwały i wytrzymały na rozdarcie. Dzianina świetnie sprawdza się w systemach pop-up, SEG smart frame, do druku kotar oraz nieprześwitujących zasłon. To również sprawdzony materiał do druku elementów wystawienniczych na targi. Blackback charakteryzuje się białą powierzchnią oraz czarną powłoką z żywicy na lewej stronie materiału. Czarna warstwa na rewersie sprawia, że Blackback jest całkowicie nieprzezroczysty. Materiał posiada klasę trudnopalności B1.