Tkaniny

Flaga poliestrowa 115 g

Tkanina poliestrowa do zadruku sublimacyjnego zapewniającego głebokie nasycenie kolorystyczne oraz trwałość na warunki zewnętrzne. Jest dedykowana głownie do produkcji flag reklamowych takich jak: windery, beach flag, flagi firmowe na maszt. Jest bardzo lekka i łatwa w transporcie.


Flaga mesh 115 g

Tkanina poliestrowa do zadruku sublimacyjnego zapewniającego głebokie nasycenie kolorystyczne oraz trwałość na warunki zewnętrzne. Ze względu na swoją lekkość i przepuszczanie wiatru jest dedykowana głownie do produkcji banerów. Jest bardzo lekka i łatwa w transporcie.


Decor poliestrowy matt 210 g

Tkanina poliestrowa do zadruku sublimacyjnego zapewniającego głębokie nasycenie kolorystyczne. Najczęściej znajduje zastosowanie do produkcji grafiki reklamowej oprawianej w ramy aluminiowe. Ekologiczny i bezpośredni zadruk na tkaninie to dodatkowa zaleta. Baner poliestrowy bardzo lekki i łatwy w transporcie.


Decor poliestrowy satynowy 195 g

Tkanina poliestrowa do zadruku sublimacyjnego o satynowej, połyskującej strukturze. Pozwala uzyskać głebokie nasycenie kolorystyczne oraz trwałość i elastyczność. Ekologiczny i bezpośredni zadruk na tkaninie to dodatkowa zaleta. Baner satynowy bardzo lekki i łatwy w transporcie.


Poly Textile 280 g

Tkanina poliestrowa powleczona warstwą PVC dedykowana do produkcji grafiki podświetlanej. Charakteryzuje sie translucentną strukturą powierzchni dzięki czemu po podświetleniu od tyłu idealnie rozprasza źródło światło. Specjalny tryb zadruku powoduje, że podświetlone barwy są wyjątkowo intensywne.


Canvas 300 g

Bawełnianie płótno powlekane warstwą PVC. Canvas imituje oryginalne płótno malarskie dzięki czemu z powodzeniem znajduje zastosowanie do produkcji fotoobrazów, reprodukcji oraz grafiki dekoracyjnej.