Druk na PCV: produkcja grafiki wielkoformatowej

Druk na PCV i HIPS – wydruki wielkoformatowe na szerokiej gamie podłoży.

Realizujemy produkcję grafiki reklamowej na większości popularnych surowców wykorzystywanych w reklamie – wielkoformatowy druk na banerach, tkaninach poliestrowych, spienionym pcw. Dzięki technologii druku UV w naszej drukarni w Warszawie / Pruszkowie możemy zadrukować praktycznie każdy surowiec. Dodatkowo wykorzystanie spienionego pcv oraz farba biała pozwala na zadruk surowców transparentnych oraz barwionych w masie.

Nasze zdolności produkcyjne pozwalają na realizację większość zamówień wielkoformatowych z wykorzystaniem spienionego pcv w najkrótszych możliwych terminach – nawet w 24h. Możemy zadrukować płyty pcv o max. wielkości: 250 x 300 cm, a materiały z roli do szerokości 320 cm. Większe formaty łączymy z brytów.

Wydruk na PCV – najczęściej drukujemy:

– druk na twardym pcw, hips, pianki, pet, polipropylen
banery reklamowe z oczkowaniem
– banery dwustronne blockout
folie samoprzylepne – wszystkie typy, folie samoprzylepne Easy Dot – łatwa w aplikacji i usuwaniu
– druk na spienionym PCV
backlight – grafika podświetlana
– systemy wystawiennicze (roll-up, pop-up)
plexi, dibond, sklejka, płyty pcv
naklejki podłogowe

Choć wydruki wielkoformatowe w Warszawie są głównym filarem naszej działalności, zapewniamy również większość procesów wykończeniowych: cięcie i frezowanie wg wykrojnika do formatu 2 x 3 m, laminowanie, oczkowanie, zaginanie termiczne, plotowanie naklejek, wyklejanie folii i fototapet.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą druku wielkoformatowego na PCV czy  HIPS w Pruszkowie i Warszawie.