Przyłbice Ochronne

Zwiększenie bezpieczeństwa antywirusowego

Jesteśmy bezpośrednim producentem przyłbic ochronnych. Nasze przyłbice są wykonane z wysokiej jakości elastycznego tworzywa sztucznego. Surowiec ten jest obojętny dla skóry człowieka, odporny na grzyby i bakterie. Charakteryzuje się bardzo dobrą przejrzystością.

Najważniejsze cechy:

  • atrakcyjna cena
  • wyprodukowano w Polsce
  • wysoka przejrzystość
  • niska waga 150 gr
  • wymiary: 38 x 24 cm
  • prosty montaż

Zastosowanie przyłbic

Przyłbice ochronne zmniejszają narażenie na kontakt drogą kropelkową oraz przed delikatnym, mechanicznym urazem okolic twarzy. Są szeroko stosowane w wielu dziedzinach działalności produkcyjnej, medycznej oraz przez służby sanitarne. To dodatkowe wyposażenie zwiększające bezpieczeństwo w ramach szeroko pojętego BHP.


Pielęgnacja przyłbic ochronnych

Przyłbice ochronne można przemywać roztworzem alkoholu lub łagodnymi detergentami przy pomocy miękkiej tkaniny, aby uniknąć porysowania. Przyłbice są wyposażeniem przewidzianym do wielokrotnego użytku. Nasze przyłbice ochronne posiadają uniwersalny rozmiar i są bardzo łatwe w montażu. Nie wymagają dodatkowego osprzętu, aby z nich korzystać. Umożliwiają swobodny dostęp powietrza do użytkownika oraz stosowanie ich łącznie z okularami korekcyjnymi i maseczką ochronną. 


Ze względu na otwartą konstrukcję, przyłbice nie stanowią pełnej bariery antywirusowej, ale znacznie ograniczają bezpośredni kontakt z niepożądanymi czynnikami. Przyłbice nie chronią w 100% przed zagrożeniem, ale w istotny sposób zmniejszają potencjalne ryzyko kontaktu lub urazu.


Produkt nie zawiera jednorazowej maseczki ochronnej na nos i usta zaprezentowanej na zdjęciach.