Podłoża sztywne

Folia twarda PVC: 0,3 / 0,5 / 0,75 mm

Folie PVC odznaczają się wysokim połyskiem i płaskością powierzchni. Dzięki dużej odporności chemicznej oraz znakomitej łatwości formowania termicznego i głębokiego tłoczenia oraz obróbki mechanicznej, folie znajdują szerokie zastosowanie w produkcji reklamowej. Możliwy zadruk dwustronny.


Polipropylen (PRIPLAK): 0,3 / 0,5 / 0,75 mm

Folie PP (polipropylen) są twardymi foliami wytwarzanymi w procesie kalandrowania lub ekstruzji. Cechuje je doskonała trwałość oraz nowoczesny i efektowny wygląd. Duża sztywność, wiele rodzajów powierzchni, szeroka gama kolorystyczna oraz łatwość obróbki mechanicznej pozwalają na szerokie zastosowanie folii polipropylenowych w produkcji artykułów reklamowych.


PET Clear: 0,3 / 0,5 / 0,75 / 1 / 1,5 / 2 mm

Folie PET (politeraftalan etylu) należą do grupy tworzyw termoplastycznych o budowie półkrystalicznej, wytwarzane w procesie kalandrowania lub ekstruzji. Odznaczają się znakomitą transparencją, wysokim połyskiem oraz dobrymi właściwościami mechanicznymi. Stanowią znakomite podłoże drukarskie.


HIPS: 1 / 2 / 3 mm

High Impact Polystyrene – polistyren wysokoudarowy. Jest to materiał lekki o wysokiej udarności, bardzo łatwo poddający się termoformowaniu. Dzięki temu możliwe jest tłoczenie nawet skomplikowanych form przestrzennych. HIPS zalecany jest do aplikacji wewnętrznych. Doskonale sprawdza się w wielu produktach branży reklamowej. Możliwy zadruk dwustronny.


Pianka Kappa: 3 / 5 / 10 mm

Sztywna polistyrenowa płyta piankowa obustronnie pokryta okładziną kartonową. Charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Stanowi idealny materiał do prezentacji prac plastycznych, koncepcji wizualnych lub jako element wystawienniczy. Umożliwia zadruk dwustronny.


Spienione PVC: 1 / 2 / 3 / 5 / 10 mm

Sztywne, białe i kolorowe płyty z polichlorku winylu, wytwarzane techniką swobodnego spieniania metodą wytłaczania. Standardowo powierzchnia płyt wykończna jest matowo, a dzięki spienionej strukturze są relatywnie lekkie. Bardzo popularny material reklamowy. Możliwy zadruk dwustronny.


Alubond / Dibond 2 / 3 / 5 mm

Sztywne, trwałe i estetyczne płyty kompozytowe do wszechstronnego zastosowania, składające się z lakierowanych warstw aluminiowych połączonych rdzeniem polietylenowym. Płyta ta jest nadzwyczaj odporna na rozwarstwienie. Alubond jest materiałem idealnie sprawdzającym się w konstrukcjach dekoracyjnych wymagajacych płaskiej powierzchni i sztywności.