Roll-up Banery

Druk i montaż mobilnych systemów reklamowych na promocje, targi i prezentacje.

Roll-up charakteryzuje się nowoczesną i elegancką konstrukcją. Jest powszechnie stosowany podczas konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. Instalacja systemu nie wymaga specjalnego szkolenia i jest błyskawiczna oraz zapewnia doskonały i silny  przekaz marketingowy niemalże w każdym dowolnie wybranym miejscu. W zależności od potrzeb i przeznaczenia dostępne są różne warianty jakościowe oraz wymiary końcowe roll-upów. Dodatkowo, konstrukcja umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki. Po zakończonej prezentacji, czy akcji promocyjnej, grafika zwijana jest w aluminiowej kasecie i gotowa do transportu lub przechowywania. Każdy zestaw i dwustronny roll-up zawiera mechanizm, wydrukowaną i zamontowaną grafikę oraz wysokiej jakości torbę transportową.

Roll-up – Warszawa – tanio

Do wyboru są roll-upy w 5 szerokościach oraz kasety o przeznaczeniu do użytkowania w pomieszczeniach lub dedykowane do warunków zewnętrznych. Wszystkie systemy są mobilne i służą do wielokrotnego użytku. Roll-up’y oferowane przez naszą drukarnie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu i poznania wszelkich szczegółów!

Systemy wystawiennicze i reklamowe typu roll-up – Warszawa

Oferujemy wysokiej klasy systemy wystawiennicze. Produkcja odbywa się w naszej drukarni w Warszawie. Roll-upy dzięki prezentowaniu treści i grafik reklamowych, stanowią podstawę działań marketingowych w wielu firmach.

Skuteczny, mobilny i prosty w montażu system reklamowy

W naszej ofercie posiadamy rozbudowany asortyment rozwiązań, dzięki którym możliwe jest skuteczne zareklamowanie marki, produktów oraz usług. Stawiamy na eleganckie i odporne na trudne warunki atmosferyczne potykacze reklamowe, roll-up’y czy ścianki wystawiennicze dostępne w różnych formatach. Są łatwe w transporcie, nie wymagają skomplikowanych prac montażowych i można skorzystać z nich w każdym miejscu, dzięki czemu skutecznie zastępują ulotki czy foldery reklamowe. Wybierz odpowiednią opcję dla siebie czyli roll-up – Warszawa.

Dzięki kolekcjom różnorodnych produktów znajdujących się w naszej ofercie w Warszawie: rollup’om, stojakom itd., każdy klient biznesowy znajdzie rozwiązanie odpowiadające jego gustom. Zamówienia staramy się realizować w możliwie najkrótszych terminach. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze z oferowanych przez nas rozwiązań.